Kochi Hindistan Moskova Uçak Bileti
Turna.com'da

Kochi Hindistan Moskova Uçak Bileti Bilgileri

Kalkış Havalimanı
Varış Havalimanları
En Ucuz Bilet Fiyatı
7.597,41 TL
En Sık Uçan Havayolu
En Kısa Uçuş Süresi
10 sa 35 dk

Kochi Hindistan Moskova Uçak Bileti Al (Tek Yön)

Kochi Hindistan Moskova uçak biletleri için ucuza bilet ara

Air Arabia
Kochi hindistan - Moskova
1 aktarmalı - 20s 40d
30 Eylül 2022, Cuma 19:20
Vistara Airlines
Kochi hindistan - Moskova
2 aktarmalı - 37s 45d
08 Ağustos 2022, Pazartesi 09:15
Vistara Airlines
Kochi hindistan - Moskova
2 aktarmalı - 18s 5d
30 Ağustos 2022, Salı 09:15
Vistara Airlines
Kochi hindistan - Moskova
2 aktarmalı - 14s 20d
17 Ağustos 2022, Çarşamba 19:45

Kochi Hindistan Kalkışlı Diğer Ucuz Bilet Fiyatları

Moskova Yerine Bu Şehirlere Ucuza Bilet Bul

Qatar Airways
1 aktarmalı - 23s 35d
15 Eylül 2022, Perşembe 17:10

Moskova Varışlı Diğer Ucuz Biletler

Kochi Hindistan Yakınındaki Şehirlerden Daha Ucuza Bilet Ara.

Pegasus
1 aktarmalı - 11s 25d
02 Kasım 2022, Çarşamba 04:05
Air Arabia
1 aktarmalı - 21s 30d
14 Ağustos 2022, Pazar 16:00
Qatar Airways
1 aktarmalı - 20s 40d
05 Ekim 2022, Çarşamba 20:30
Flydubai
1 aktarmalı - 21s 10d
17 Ağustos 2022, Çarşamba 05:10
Air Arabia
1 aktarmalı - 23s 10d
04 Ekim 2022, Salı 17:20
LOT Polish Airlines
1 aktarmalı - 13s 55d
14 Eylül 2022, Çarşamba 08:00
Pegasus
1 aktarmalı - 12s 10d
10 Eylül 2022, Cumartesi 01:40
Pegasus
1 aktarmalı - 12s 25d
01 Kasım 2022, Salı 03:05
Etihad Airways
1 aktarmalı - 15s 25d
25 Eylül 2022, Pazar 19:00

Kochi Hindistan Moskova Arası Akıllı Uçak Biletleri

Sadece Turna.com'da Kochi Hindistan Moskova Arasındaki Akıllı Uçuşları Bulabilirsin.

3 aktarmalı - 18s 10d
09 Ağustos 2022, Salı 22:06

Kochi Hindistan Moskova uçuşu ile ilgili bilgiler

Kaç gün önceden rezervasyon yaparsam ucuz Kochi Hindistan Moskova uçak bileti yakalayabilirim? Bu rotadaki en ucuz fiyatlar bizim verilerimize göre genellikle 52 gün önce yapılan rezervasyonlarda yakalanır.

Yılın hangi aylarında Kochi Hindistan Moskova uçak biletlerini daha ucuza bulabilirim? Bizim verilerimiz bu rotada en ucuz uçak biletlerinin Aralık, Ağustos ve Eylül aylarda olduğunu gösteriyor. Pahalı aylar ise yılın Aralık, Ağustos ve Eylül olduğundan, bu aylarda bilet satın almanın ucuz olmayacağını söylemek mümkün.

Kochi Hindistan ile Moskova şehri arasındaki mesafe 6100 km'dir. Bu mesafeyi kat eden en hızlı uçuş 10 saat 35 dakika zaman alır.

Kochi Hindistan Moskova uçak ulaşım hizmetini sunan havayollarından biri olan Vistara Airlines tarafından sunulan en ucuz bilet 11.031 TL‘dir. Bu fiyatlar sonraki 30 gün içinde olan uçuşlardan biridir.

COK-MOW

Şehir Merkezinden Cochin Havalimanına Ulaşım

Otobüs
Cochin Havalimanı ile şehir merkezi arasındaki mesafenin sadece 35 km olması, şehir merkezinden havalimanına yapılan yolculuklarda çoğunlukla otobüs seferlerinin tercih edilmesini sağlıyor. Şehir merkezinin farklı bölgelerinden havalimanına belirli aralıklar ile seferler düzenleniyor. Bu seferlere göz atacak olursak;

Ernakulam hattı- Hareket: 06.30 / Varış Saati: 07.30 
Fort Kochi hattı- Hareket Saatleri: 09.45, 13.55, 18.05 (Her bir sefer ortalama olarak bir buçuk saat sürüyor.)

Taksi
Koçi şehir merkezinden Cochin Havalimanı’na ulaşım için taksiler de sıklıkla tercih ediliyor. Şehrin hemen hemen her bölgesinde kolaylıkla bulunabilen taksilerden herhangi biri çevrilerek havalimanına gidilebiliyor. Bu bölgede taksi kullanımında gece ve gündüz tarifeleri değişiklik gösteriyor. Gündüz tarifesinde havalimanı ulaşım ücreti 600- 700 rupi civarındayken, geceleri bu rakam 2000 rupiye kadar çıkabiliyor.

Rickhaws
Rickhaws, Hindistan’a özgü, üç tekerlekli ulaşım aracı olarak hizmet veriyor. Çoğunlukla bireysel olarak ulaşım hizmeti sunan Rickhawslar, yolculara pazarlık yapma şansı da sunuyor. Şehir merkezinde özellikle gündüzleri sıkça rastlanan Rickhawslardan herhangi biri çevrilerek kısa sürede havalimanına ulaşım sağlanabiliyor. Bu ulaşım seçeneğinin sabah 8’den önce ve akşam 8’den sonra bulmanın zor olacağını belirtmek gerekiyor.

Tren
Koçi şehir merkezinden Cochin Havalimanı’na ulaşım için pek tercih edilmese de trenler de kullanılabiliyor. Havalimanının yaklaşık olarak 15 km yakınlarında bulunan Aluva tren istasyonu, bu ulaşım yolunu tercih edenlere hizmet veriyor. Ancak aradaki 15 km’lik yol için taksi aktarması yapılması gerekiyor.

Cochin Havalimanı İletişim Bilgileri
Adres: Airport Rd, Kochi, Kerala 683111, Hindistan
​Telefon: +91 484 2610012

Domodedovo Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Domodedovo Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşmak için tren, otobüs, taksi, araç kiralama ve özel transfer seçenekleri kullanılabiliyor.

Express ve Ryazan otobüslerinin hizmet verdiği havalimanı şehir merkezi hattında Express otobüslerinin daha sık seferleri bulunuyor. Şehir merkezine ulaşım için en hızlı ve ekonomik ulaşım aracı tren. Havalimanı terminali içinde bulunan tren istasyonundan hızlı trenlere binerek 40-50 dakikada, standart trenler ile ise 60-75 dakika arasında şehir merkezindeki semtlere ulaşılabiliyor.

Havalimanı terminalinin yolcu çıkış bölümünde bulunan taksi durağından taksileri kullanmak mümkün. Trafik yoğunluğuna ve gidilecek mesafeye bağlı olarak 20-40 dakika süren taksi yolculuğunda taksiyi kullanmadan önce fiyat sorulması öneriliyor.

Havalimanı terminalindeki rent a car ofisleri ve transfer araç hizmetinden yararlanarak da şehir merkezi ve havalimanı arasında ulaşım sağlanabiliyor. Şehir merkezi ile havalimanı 22 km uzaklıkta.

Sheremetyevo Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Sheremetyevo Havalimanı Moskova şehir merkezine 29 km uzaklıkta. Sheremetyevo Havalimanı'ndan şehir merkezine olan güzergahta otobüs, tren, taksi, araç kiralama hizmeti tercih edilebilir.

Üç farklı güzergahta hizmet veren belediye otobüsleri havalimanı terminalinden kalkış yapıyor. 817 ve 948 hat numaralı otobüsler Planernaya semtine, 949 ve 851 hat numaralı otobüsler Rechnoy Vokzal semtine, H1 hat numaralı otobüs ise Leninskiy Prospect güzergahında sefer yapıyor.

Havalimanı gelen yolcu terminali çıkış kapılarında bulunan taksi duraklarından istenilen güzergahta hizmet alınabiliyor. Taksiye binmeden önce gidilecek yer ve ücret konusunda teyit alınmasında fayda var.

Aeroexpress trenleri ile şehir merkezi havalimanı arasında bağlantı sağlanıyor. Belorussky Tren İstasyonu ile Sheremetyevo Havalimanı arasında seferleri bulunan trenler ile yolculuk yaklaşık 30 dakika sürüyor.

Vnukovo Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Vnukovo Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşım için tren, otobüs, minibüs, araç kiralama hizmeti ve taksi seçeneklerini kullanmak mümkün.

Moskova şehir merkezine 28 km uzaklıkta bulunan havalimanının gelen yolcu terminali A ve B terminali çıkış kapısında bulunan taksi duraklarından taksi kullanarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Taksiye binmeden önce gidilecek güzergahı söylemek ve fiyat bilgisi almak gerekiyor.

Vnukovo Havalimanı şehir merkezi bağlantısı için belediye otobüslerini de kullanabilirsiniz. Otopark alanında bulunan otobüs duraklarından Moskova şehir merkezine trafik yoğunluğuna ve güzergaha bağlı olarak 30-45 dakika arasında ulaşılabiliyor. Otobüslere destek olan minibüsler A terminalinden kalkış yapıyor. Otobüse göre daha hızlı bir alternatif sunan minibüsler ile 20-30 dakikada şehir merkezine gidilebiliyor.

Moskova şehir merkezindeki Kievskiy Tren Garı'na havalimanından direkt tren seferleri var. 45 dakika düren yolculuk hem ekonomik hem de konforlu. Trenlerin üzerinde Aeroexpress yazıyor.

Kochi Hindistan Moskova uçak bileti ile ilgili sorular

 • Hangi hava yolu firmaları Kochi Hindistan Moskova arasında uçuş gerçekleştirmektedir?
  13 uçak firması bu hatta uçuş sunmaktadır. Bu hava yolu şirketleri arasında en popüler olanları sırasıyla Emirates, Vistara Airlines, Qatar Airways, Etihad Airways ve Nacil Air India firmalarıdır.
 • Ucuza uçak bileti bulabilmek için neden Turna.com’u tercih etmeliyim?
  Uçak biletlerini en iyi fiyatlarla sunabilmek için tamamen kendi geliştirdiğimiz gelişmiş arama teknolojimizi kullanıyoruz. Tüm hava yollarını karşılaştırıp en ucuz fiyatları bulabiliyorsun. Online bilet değişikliği hizmeti ile biletlerini istersen kolayca iptal edebiliyorsun.
 • Haftanın hangi günü Kochi Hindistan - Moskova uçak bileti satın almak daha ucuzdur?
  Turna verilerine göre en yüksek fiyatlar Pazartesi günleri gerçekleşiyor. Haftanın en ucuz uçak biletini bulabileceğin Salı günleri için uçuş fiyatlarına göz atmanda fayda var.
 • Kochi Hindistan şehrinden Moskova şehrine uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?
  Kochi Hindistan üzerinden uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksın: Kochi Havalimanı. Bu havalimanlarından birine ineceksin: Domodedovo Havalimanı, Sheremetyevo Havalimanı, Vnukovo Havalimanı.
 • Kochi Hindistan Moskova uçuşu ne kadar sürer?
  Bu parkurda uçuşun başlamasından sonra havada geçirilen en kısa süre 10 saat 35 dakika olarak ölçülmüştür.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı: