Hargeisa Dubai Uçak Bileti Sorgula: Ucuz Bilet Bul: 5927 TL - turna.com

Hargeisa Dubai Uçak Bileti
Turna.com'da

Hargeisa Dubai Alternatif Bilet Fiyatları

Hargeisa Dubai Uçak Bileti Bilgileri

Kalkış Havalimanı
Hargeisa Havalimanı
Varış Havalimanları
En Ucuz Bilet Fiyatı
5.927,35 TL
En Sık Uçan Havayolu

Hargeisa Dubai Uçak Bileti Al (Tek Yön)

Hargeisa Dubai uçak biletleri için ucuza bilet ara

Air Arabia
Hargeisa - Dubai
direkt-uçuş - 3s 25d
10 Şubat 2023, Cuma 07:35
Flydubai
Hargeisa - Dubai
direkt-uçuş - 3s 40d
09 Şubat 2023, Perşembe 07:40

Hargeisa Kalkışlı Diğer Ucuz Bilet Fiyatları

Dubai Yerine Bu Şehirlere Ucuza Bilet Bul

Flydubai
1 aktarmalı - 22s 50d
23 Mart 2023, Perşembe 07:40
Air Arabia
1 aktarmalı - 19s 5d
07 Şubat 2023, Salı 13:30

Dubai Varışlı Diğer Ucuz Biletler

Hargeisa Yakınındaki Şehirlerden Daha Ucuza Bilet Ara.

Flyadeal
1 aktarmalı - 6s 45d
25 Şubat 2023, Cumartesi 14:00
Wizz Air Abu Dhabi
1 aktarmalı - 16s 35d
03 Mart 2023, Cuma 19:50
SalamAir
1 aktarmalı - 7s 5d
22 Mart 2023, Çarşamba 11:00
Air Arabia
direkt-uçuş - 2s 10d
06 Şubat 2023, Pazartesi 12:05
Jazeera Airways
1 aktarmalı - 12s
24 Mart 2023, Cuma 20:30
Egyptair
1 aktarmalı - 21s 15d
23 Nisan 2023, Pazar 05:40
Air Arabia
direkt-uçuş - 1s
12 Mart 2023, Pazar 10:00
Air Arabia
direkt-uçuş - 5s 30d
02 Şubat 2023, Perşembe 14:20
FlyEgypt
1 aktarmalı - 14s 20d
07 Şubat 2023, Salı 14:00
Flyadeal
1 aktarmalı - 10s 25d
23 Şubat 2023, Perşembe 00:20
SalamAir
1 aktarmalı - 15s 20d
02 Mart 2023, Perşembe 01:45
Air Arabia
direkt-uçuş - 1s 35d
03 Şubat 2023, Cuma 09:50
Air Arabia
direkt-uçuş - 1s
03 Şubat 2023, Cuma 10:10
Air Arabia
direkt-uçuş - 5s
23 Şubat 2023, Perşembe 13:55
Flyadeal
direkt-uçuş - 1s 55d
24 Şubat 2023, Cuma 20:00
Kenya Airways
1 aktarmalı - 11s 55d
15 Şubat 2023, Çarşamba 17:50
Saudi Airlines
1 aktarmalı - 11s 55d
23 Şubat 2023, Perşembe 19:30
Israir Airlines
direkt-uçuş - 3s 35d
28 Şubat 2023, Salı 07:10
Oman Air
1 aktarmalı - 8s 30d
01 Mart 2023, Çarşamba 06:05

Hargeisa Dubai uçuşu ile ilgili bilgiler

Hargeisa Dubai uçak biletlerini alabileceğimiz en ucuz aylar hangileridir? Bu parkurda yaptığımız incelemelerde, yılın Şubat aylarının ucuz, yılın Şubat aylarının ise pahalı olduğunu gösteriyor.

Air Arabia havayolunun hizmet verdiği bu rotada 5.927 TL fiyatıyla en ucuz bileti bulabilirsin. Hargeisa Dubai arasındaki uçuşlarda Air Arabia havayolu ile daha uygun fiyatlarla uçak bileti satın alabilirsin.

Hargeisa Dubai uçak biletimi kaç gün önceden alırsam daha iyi fiyat bulabilirim? Turna.com verilerine göre Hargeisa Dubai uçuşları için bu süre 7 gündür.

HGA-DXB

Şehir Merkezinden Hargeisa Havalimanı’na Ulaşım

Resmi ismi Egal Uluslararası Havalimanı olan Hargeisa Havalimanı (HGA) Somali’nin içinde özerk bir bölge olan Somaliland’in başkenti Hargeisa’nın uluslararası havalimanı. Egal Uluslararası Havalimanı ismi ise Somaliland'in ikinci başkanı Muhammad Haji Ibrahim Egal’e ithaf edilmiş. Bölgede perakendecilik, taş işçiliği ve inşaat endüstrisiyle ilgili işler yapılıyor.

Hargeisa’da antik çağlardan beridir yerleşik hayat var. Şehre yakın kayaların üzerindeki kaya sanatları bunun en iyi kanıtı. Neolitik çağa kadar tarihlenen bu resimler türünün en iyi örneklerinden bazıları. Ülkede gerçek Afrika’yı deneyimleyebilir, off-road turlara katılabilir ve lokal yemekleri tadabilirsiniz.

 

Somaliland, bir şekilde kendisini, bağlı olduğu Somali’nin politik dengesizliklerinden soyutlamış ve Somali’ye göre nispeten daha güvenli bir bölge olmuştur. Yine de dünyanın en tehlikeli ülkelerinden biri sayılan Somali’nin topraklarında olduğunuz bilerek ihtiyatlı davranmanız ve güvenliği elden bırakmamanız gerekiyor. 

Somaliland’i ziyaret eden birçok yabancı hükümet yetkilisi, iş adamı ve turist kalmak için, aldıkları güçlü güvenlik önlemlerini yeterli bularak Ambassador Otel ya da Mansoor Oteli tercih ediyor. Bunda bu otellerin şehirden uzak ve havalimanına yakın olması da büyük rol oynuyor.

Güvenlik açısından Hargeisa’da silahlı korumalarla ve güvendiğiniz bir taksi ya da rehber ile dolaşmanız öneriliyor. Bu öneri şehir merkezinden havalimanına yapacağınız yolculuk için de geçerli. 

Hargeisa Uluslararası Havalimanı şehir merkezine sadece altı km uzaklıkta ve yolculuk yaklaşık 25 dakika sürüyor. Eğer güvenlikle ilgili bir çekinceniz yoksa havalimanına gitmek için bir taksiye binebilirsiniz. Otelinizin resepsiyonu sizin için bir taksi çağıracaktır.

Eğer Somaliland’e iş için geldiyseniz, ziyarete gittiğiniz firmadan ya da bir iş arkadaşınızdan sizi havalimanına bırakmalarını isteyebilirsiniz. Böylece güvenlik konusunda endişelenmenize gerek kalmadan uçuşunuza gidebilirsiniz.

Al Maktoum Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Dubai'de 2010 yılında hava trafiğine açılan Al Maktoum Havalimanı çevre ülkeler ve iç hatlar uçuşları için yoğunlukla kullanılan bir havalimanı.

Dubai şehir merkezine 40 km uzaklıkta bulunan Al Maktoum Uluslararası Havalimanı, Dubai'deki uçuş yoğunluğunu azaltmak için inşa edilen bir terminale sahip. Toplu ulaşım imkanının sınırlı olduğu havalimanında otobüs, araç kiralama ve taksi seçeneği kullanılabiliyor.

Havalimanı terminali içerisinde bulunan rent a car ofislerinden araç kiralama ya da transfer hizmeti talep etmek mümkün. Şoförlü ve şoförsüz olmak üzere 2 ayrı araç tipi bulunan havalimanında araç ücretleri marka ve modele göre değişiyor.

Terminal gelen yolcu çıkış kapısında bulunan taksilerle şehir merkezine gitmek en kolay ve hızlı yöntem. Petrol fiyatlarının ucuz olması nedeniyle taksi ücretleri düşük. Ancak havalimanı şehir merkezi güzergahı 40 km'yi aşıyor. Trafik ve gidilecek yere göre taksi ile ücreti baştan konuşmakta yarar var.

Havalimanında mesai saatlerinde ve uçaklarla bağlantılı olarak seferleri bulunan otobüsler toplu taşıma hizmeti veriyor. Dubai şehir merkezine terminal çıkışındaki otobüs durağından otobüse binilerek ulaşılabilir.

Dubai International Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Dubai International Havalimanı, Dubai şehir merkezine 4 km mesafede. Havalimanından şehir merkezine ulaşmak için otobüs, metro, taksi, araç kiralama seçenekleri bulunuyor.

Dubai International Havalimanı'nın 1 numaralı terminalinden kalkan otobüsler şehir merkezi güzergahında sefer yapıyor. 401 ve 402 numaralı hatta çalışan otobüslerle şehir merkezine trafik yoğunluğuna ve gidilecek noktaya göre 25-45 dakika arasında ulaşılıyor. Şehrin diğer bölgelerine ulaşan otobüs hatları ile merkez dışındaki bölgelere gidiliyor. Belediye otobüsleri sabah 06.00 ile gece 00.00 arasında çalışıyor. Başkent Abu Dhabi'ye giden otobüsler için Dubai şehir merkezindeki terminale ulaşmak gerekiyor.

Dubai Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşmak için en pratik yol metroyu kullanmak. Sabah 05.50 ile gece yarısı arasında seferi bulunan metro cuma günleri öğleden sonra çalışıyor. Metro için havalimanının 1 ve 3 numaralı terminallerine gitmek gerekiyor.

Dubai'de petrol fiyatlarının ucuz olması nedeniyle taksi ücretleri de oldukça hesaplı. Şehir merkezi havalimanı arasındaki mesafenin kısa olması nedeniyle taksi ile hızlı bir yolculuk yapılabilir. Trafik yoğunluğunun olduğu saatler dışında taksi iyi bir seçenek.

Havalimanı terminalindeki rent a car ofislerinden araç kiralama hizmeti alarak kendiniz araç kullanarak da ulaşımı sağlayabilirsiniz. Ayrıca bazı otellerin shuttle servisleri bulunuyor. Önceden otel rezervasyonunuz varsa shuttle olup olmadığını sorgulayın.

Sharjah Uluslararası Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Sharjah Uluslararası Havaalanı, Sharjah'ın 13 kilometre güneydoğusunda yer alıyor. Dubai merkezinden ise 15 kilometre uzaklıkta olan havalimanından Sharjah şehir merkezine gitmek için otobüs, taksi ve araç kiralama gibi ulaşım imkânları bulunuyor.

Havalanından her 15 dakikada bir hareket eden yerel otobüsler ile klimalı, ekonomik ve konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz.

Ayrıca havalimanında hizmet veren araç kiralama ofislerinden kendiniz için uygun özelliklere sahip araçları kiralayarak şehiriçi seyahatinizi daha kolay ve keyifli hale dönüştürebilirsiniz. Havalimanı önünde 7/24 bekleyen taksiler de Sharjaj ulaşımının vazgeçilmezleri arasında. Yaklaşık 15-20 dakika sürecek bu yolculuk öncesinde ücret konusunda pazarlık yapmayı unutmayın.

Hargeisa Dubai uçak bileti ile ilgili sorular

 • Hargeisa - Dubai şehirleri arasında hangi gün seyahat edersem en uygun fiyatları yakalayabilirim?
  Uçuş tarihin esnekse talebin daha düşük olduğu Perşembe günlerini tercih edebilirsin. Talebin yoğun seyrettiği Cumartesi günleri, genellikle daha yüksek fiyatlar bulunduğundan Cumartesi günleri uçuş gerçekleştirmekten kaçınmakta yarar var.
 • TURNA’da ucuz fiyatlarla uçak biletleri alabilmek nasıl mümkün oluyor?
  Turna, hava yolları ile doğrudan anlaşmalara sahiptir. Bugüne kadar 4 milyondan fazla kişinin uçak bileti satın aldığı Turna.com’dan kolayca uçak bileti satın almak mümkündür. Akıllı uçuşla yurtdışında %70’e varan indirimler sunabiliyoruz. Turna’da daima özel kampanyalar bulabilirsin.
 • Hargeisa şehrinden Dubai şehrine uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?
  Hargeisa üzerinden uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksın: Hargeisa Havalimanı. Bu havalimanlarından birine ineceksin: Al Maktoum Havalimanı, Dubai Havalimanı, Sharjah Havalimanı, Dubai Bus Station Havalimanı.
 • Hangi uçak firmaları Hargeisa şehrinden Dubai şehrine uçmaktadır?
  Hava yolu firmalarının içinden 1 tanesi bu rotada uçuş gerçekleştirmektedir. Air Arabia bu hatta en çok sefer gerçekleştiren uçak firmalarıdır.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı: