Fortaleza Milano Uçak Bileti
Turna.com'da

Fortaleza Milano Uçak Bileti Bilgileri

Kalkış Havalimanı
Pinto Martins Havalimanı
Varış Havalimanları

Milano Varışlı Diğer Ucuz Biletler

Fortaleza Yakınındaki Şehirlerden Daha Ucuza Bilet Ara.

Air France
1 aktarmalı - 9s 20d
01 Kasım 2023, Çarşamba 22:35
Iberia
1 aktarmalı - 17s 20d
03 Aralık 2023, Pazar 19:05
Pegasus
1 aktarmalı - 10s 25d
27 Kasım 2023, Pazartesi 01:10
Iberia
1 aktarmalı - 20s 25d
08 Kasım 2023, Çarşamba 18:15
Ryanair
direkt-uçuş - 2s 45d
06 Ekim 2023, Cuma 20:55
Vueling
1 aktarmalı - 14s 20d
03 Ekim 2023, Salı 20:50
TAP Portugal
1 aktarmalı - 25s 10d
01 Ekim 2023, Pazar 23:25
TAP Portugal
1 aktarmalı - 6s 25d
23 Ekim 2023, Pazartesi 17:10
TAP Portugal
2 aktarmalı - 19s 25d
21 Kasım 2023, Salı 00:05
Ryanair
direkt-uçuş - 2s 30d
27 Ekim 2023, Cuma 17:00

Fortaleza Milano uçuşu ile ilgili bilgiler

FOR-MIL

Fortaleza Şehir Merkezinden Pinto Martins Uluslararası Havalimanı’na Ulaşım

Fortaleza şehir merkezinden 8 kilometre uzaklıktaki Pinto Martins Uluslararası Havalimanı’na otobüs, taksi ve araç kiralama seçenekleriyle kısa bir yolculukla ulaşım sağlanmaktadır.

Şehir merkezinden kalkan 404, 027 ve 066 numaralı otobüslerle günün hemen her saati Pinto Martins Uluslararası Havalimanı’na ulaşmak mümkün. 

Şehir merkezinden Pinto Martins Uluslararası Havalimanı’na gitmek için taksi ve araç kiralama hizmeti seçenekleri de mevcuttur. 

Bergamo Orio al Serio Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Oral El Serio Havalimanı, Bergamo şehrinde yer alıyor. Oral Al Serio Havalimanı’ndan 45 km mesafede bulunan Milano şehir merkezine ulaşım seçenekleri, tren, otobüs, araç kiralama, özel transfer ve taksidir.

Oral Al Serio Havalimanı’ndan Milano şehir merkezine gitmenin en ekonomik yolu tren. Havalimanı’ndan Bergamo Tren İstasyonuna gitmek için ATB belediye otobüslerini kullanmak gerekiyor. Tren istasyonuna giden otobüs bileti 1,50 eurodur. Otobüs yolculuğu 10 dakika sürmektedir. Bergamo Tren İstasyonu’ndan Milano Tren İstasyonu’na giden trenler ile Milano şehir merkezine ulaşım sağlanmaktadır. Bergamo - Milano tren bileti 5,50 eurodur. Tren yolculuğu yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Oral Al Serio Havalimanı’ndan Milano şehir merkezine gitmenin bir diğer yolu da havalimanından kalkan ekspres otobüslerdir. Bu seferleri düzenleyen birçok firma bulunmaktadır. Bilet fiyatları 10-12 euro arasında değişmektedir.

Oral Al Serio Havalimanı Havalimanı’ndan Milano’ya daha konforlu seyahat etmek isteyenler taksi ve özel transfer seçeneklerini değerlendirebilir. Havalimanından Milano şehir merkezine taksi veya özel transfer ile gitmenin maliyeti 140 euro civarındadır.

Havalimanı çıkışında bulunan stantlardan araç kiralayarak Milano şehir merkezine gitmek mümkün.

Linate Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Milano'nun en büyük ikinci havalimanı olan Linate Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşmak için taksi, otobüs, araç kiralama seçenekleri bulunuyor. Şehir merkezine yaklaşık 10 km mesafede olan havalimanından kolaylıkla ulaşım sağlanıyor.

Havalimanı gelen yolcu terminali çıkış kapısında bulunan taksileri kullanarak şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Lisanslı havalimanı taksilerinin üzerinde isimleri ve iletişim bilgileri yazıyor.

Terminal binası dışında yer alan otobüs durağı şehir merkezine ucuz ve konforlu bir ulaşımla geçmek isteyenlere hizmet veriyor. Milan Porta Vottoia hattı için X73, Milan Piazza için ise 73 numaralı otobüsü kullanmak gerekiyor. Piazza 10 dakikada bir, Vottoia ise 20 dakikada bir kalkıyor.

Havalimanı terminal binasından ya da internet rezervasyonu ile yapacağınız araç kiralama ile şehir merkezine kolaylıkla gidebilirsiniz.

Malpensa Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Malpensa Havalimanı Milano'nun en büyük havalimanı. Şehir merkezine 50 km mesafedeki havalimanından şehir merkezine ulaşmak için otobüs, tren, araç kiralama, taksi ve özel araç seçenekleri bulunuyor.

Her iki terminalin de gelen yolcu salonu kapısında bulunan taksi durağından yararlanabileceğiniz taksiler ile şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yolculuk trafik yoğunluğuna bağlı olarak değişmekle birlikte ortalama 50 dakika sürüyor.

Terminal 1 ve 2'ye uğrayan belediye otobüsleri ile hem şehir merkezine hem de komşu kentlere bağlantı sağlanıyor. Torino bölgesine ayrıca otobüs de var. Şehir merkezi güzergahındaki otobüsler 20 dakikada bir sefer yapıyor.

Terminal 1'den kalkan trenler ile iki farklı hattı kullanarak Milano şehir merkezine gidilebiliyor. Milano N. Cadorna ve Milano merkez güzergahında ilerleyen tren biletleri havalimanı istasyonunda satılıyor.

Havalimanı terminal binasından ya da internet rezervasyonu ile yapacağınız araç kiralama ile şehir merkezine kolaylıkla gidebilirsiniz.

Fortaleza Milano uçak bileti ile ilgili sorular

  • Fortaleza şehrinden Milano şehrine uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?
    Fortaleza üzerinden uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksın: Pinto Martins Havalimanı. Bu havalimanlarından birine ineceksin: Bergamo Orio Al Serio Havalimanı, Linate Havalimanı, Malpensa Havalimanı, Parma Havalimanı, Segrate Havalimanı.
  • Daha ucuz uçak bileti bulmak için Turna.com ne yapıyor?
    Turna.com’un hava yolu anlaşmaları benzersizdir. Milyonlarca kişinin güvenle bilet satın aldığı Turna’nın gelişmiş arama teknolojisi, akıllı uçuş, koşulsuz iptal iade garantisi hizmetleri bulunmaktadır.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
x
Sevgili Kullanıcı: