Darüsselam Paris Uçak Bileti Sorgula: Ucuz Bilet Bul: 8282 TL - turna.com

Darüsselam Paris Uçak Bileti
Turna.com'da

Darüsselam Paris Alternatif Bilet Fiyatları

Darüsselam Paris Uçak Bileti Bilgileri

Kalkış Havalimanı
Varış Havalimanları
En Ucuz Bilet Fiyatı
8.282,35 TL
En Sık Uçan Havayolu

Darüsselam Paris Uçak Bileti Al (Gidiş - Dönüş)

Darüsselam Paris gidiş dönüş en uygun uçak biletleri ne kadar

Egyptair
Darüsselam - Paris
30 Haziran 2023, Cuma 05:40
07 Temmuz 2023, Cuma 22:45
Türk Hava Yolları
Darüsselam - Paris
01 Temmuz 2023, Cumartesi 05:40
08 Temmuz 2023, Cumartesi 19:55

Darüsselam Paris Uçak Bileti Al (Tek Yön)

Darüsselam Paris uçak biletleri için ucuza bilet ara

Kenya Airways
Darüsselam - Paris
2 aktarmalı - 40s 15d
17 Temmuz 2023, Pazartesi 16:40

Darüsselam Kalkışlı Diğer Ucuz Bilet Fiyatları

Paris Yerine Bu Şehirlere Ucuza Bilet Bul

Türk Hava Yolları
1 aktarmalı - 13s 10d
13 Haziran 2023, Salı 05:30

Paris Varışlı Diğer Ucuz Biletler

Darüsselam Yakınındaki Şehirlerden Daha Ucuza Bilet Ara.

Wizz Air Abu Dhabi
1 aktarmalı - 29s 50d
22 Haziran 2023, Perşembe 08:20
Pegasus
1 aktarmalı - 12s
06 Temmuz 2023, Perşembe 02:15
Taag
2 aktarmalı - 18s 30d
15 Haziran 2023, Perşembe 15:00
Pegasus
1 aktarmalı - 15s 15d
19 Haziran 2023, Pazartesi 02:05
Pegasus
1 aktarmalı - 13s 20d
01 Temmuz 2023, Cumartesi 05:00
Transavia France
direkt-uçuş - 5s 35d
05 Temmuz 2023, Çarşamba 15:10
Wizz Air
1 aktarmalı - 29s 55d
20 Haziran 2023, Salı 17:30
Etihad Airways
1 aktarmalı - 22s 20d
31 Ağustos 2023, Perşembe 09:25
Egyptair
1 aktarmalı - 17s 50d
30 Haziran 2023, Cuma 03:15
Pegasus
1 aktarmalı - 11s 10d
08 Temmuz 2023, Cumartesi 03:05
Pegasus
1 aktarmalı - 13s 50d
23 Haziran 2023, Cuma 04:30
Gulf Air
1 aktarmalı - 15s 55d
17 Temmuz 2023, Pazartesi 19:00
Kenya Airways
1 aktarmalı - 24s 40d
15 Temmuz 2023, Cumartesi 18:50
Egyptair
1 aktarmalı - 11s
29 Haziran 2023, Perşembe 04:25
Wizz Air
1 aktarmalı - 15s 45d
12 Temmuz 2023, Çarşamba 20:25
Pegasus
1 aktarmalı - 9s 50d
28 Haziran 2023, Çarşamba 03:25
Condor
1 aktarmalı - 11s 45d
03 Temmuz 2023, Pazartesi 10:40

Darüsselam Paris uçuşu ile ilgili bilgiler

Yılın Temmuz aylarında uçmak, yılın geri kalanına göre bu rotada daha iyi fiyatlar bulmanı sağlar. Darüsselam Paris arasında uçuş gerçekleştirirken çoğunluğun tercih ettiği aylar olması dolayısıyla Temmuz ayları her zaman daha pahalıdır.

Darüsselam Paris arasında uçuş gerçekleştirip, yakın zamanda dönme planın yoksa tek yön bir bilet 8.282 TL’ye ilgini çekebilir. Şimdiden dönüş planın belliyse hem gidiş hem de dönüş biletini aynı anda almak avantaj yaratabilir. Yakınlardaki 3 aylık bir süreyi inceledik ve Darüsselam Paris gidiş dönüş için bulabildiğimiz en iyi fiyat 13.361 TL

Kenya Airways hava yolu tarafından hizmet verilen bu hatta, bugünden sonraki 30 gün için yaptığımız incelemede, 8.282 TL ile en iyi fiyatı sunmaktadır. Darüsselam Paris uçuşu gerçekleştirecekseniz bu fiyatları dikkate alabilirsiniz.

37 gün sonrasına Darüsselam Paris uçak biletini aramayı ve satın almayı deneyebilirsin. En iyi fiyatlara yaklaştığını göreceksin.

DAR-PAR

Şehir Merkezinden Dar Es Salaam Havalimanı'na Ulaşım

Tanzanya'nın en turistik şehri unvanını taşıyan Dar Es Salaam, Türkçe'de Darüsselam olarak da telaffuz ediliyor. Hint Okyanusu'nun batı kıyılarında, Afrika'nın doğusundaki kenti dünyaya bağlayan Julius Nyerere Havalimanı'nı her yıl binlerce kişi kullanıyor.

Julius Nyerere Havalimanı ile şehir merkezi arasında 13 kilometrelik bir uzaklık var. Tanzanya'nın en büyük şehirlerinden biri olan Dar Es Salaam ile havalimanı arasındaki ulaşım otobüs, shuttle, taksi ve araç kiralama seçenekleri ile sağlanıyor.

Şehir merkezinden havalimanına en ekonomik ulaşım yöntemi otobüsler. Şehir merkezinden havalimanı terminaline kadar ulaşan otobüsler haftanın 7 günü, günün 24 saati sefer yapıyor. Şehir merkezinden ulaşım trafik yoğunluğuna bağlı olarak değişmekle birlikte ortalama 40 dakika sürüyor.

Turizmde yükselen bir potansiyele sahip olan şehirde çok sayıda otelin ücretli ya da ücretsiz shuttle servisi var. Rezervasyon yaptırdığınız otel ya da anlaşmalı firmaların shuttle servisleri ile şehir merkezine ulaşım oldukça kolay.

Hızlı ve konforlu bir yolculuk için taksi kullanmak en mantıklı yöntem. Taksimetreli araçları tercih ettiğinizden ve para konusunu netleştirdiğinizden emin olun.

Şehrin farklı bölgelerinde bulunan rent a car ofislerinden ya da online rezervasyonla araç kiralama da yapabilirsiniz.

Dar Es Salaam Havalimanı İletişim Bilgileri
Adres: Julius K. Nyerere Rd, Dar es Salaam, Tanzanya
Tel: +255 22 284 4371
Faks: +255 22 2844495

Beauvais Tille Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Paris'i dünyaya bağlayan havalimanları arasında bulunan Beauvais Tille Havalimanı'ndan Paris şehir merkezine ulaşım için, tren, otobüs, taksi ve araç kiralama seçenekleri kullanılabiliyor.

Beauvais Tille Havalimanı terminalinin çıkışında bulunan otobüs durağı önemli bir aktarma merkezi. Bu merkezden Paris şehir merkezine gitmek oldukça kolay ve ekonomik bir seçenek. olan Porte Maillot Metro İstasyonu'na kadar giden otobüsler haftanın 7 günü 24 saat boyunca düzenli aralıklarla sefer yapıyor. Havalimanı-şehir merkezi otobüslerinin biletlerini şoförden ya da kiosklardan almak mümkün ancak internetten satın alındığında indirim sağlanıyor.

Havalimanı gelen yolcu terminalinin çıkış kapısında bulunan taksi durağındaki taksiler şehir merkezine ulaşmak için kullanılabilecek seçenekler arasında. Paris şehir merkezi ile havalimanı arasındaki mesafe farkı nedeniyle taksi biraz maliyetli tutsa da pazarlık yapmak ve birkaç kişi kullanmak durumunda maliyet düşecektir.

Havalimanı terminalindeki rent a car ofisleri ve internetten online rezervasyonla sağlanacak araçlarla da havalimanı şehir merkezi güzergahında ulaşım mümkün. Ancak özel araç kullanımında trafik yoğunluğunu hesaba katmakta yarar var.

Beauvais Tille Havalimanı'nda tren istasyonu bulunmuyor. En yakın tren istasyonu havalimanına 4 km uzaklıkta. Beauvais Tren İstasyonu'ndan Paris'in en merkezi noktalarına trenle gidilebiliyor. Beauvais Tren İstasyonu'na havalimanından taksi ya da otobüsle geçerek trene aktarma yapılabilir.

Charles de Gaulle Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Fransa'nın en büyük havalimanı unvanını taşıyan Charles de Gaulle Havalimanı her yıl yüzbinlerce yolcuyu ağırlıyor. Charles de Gaulle Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşım için tren, otobüs, taksi ve araç kiralama hizmetinden yararlanmak mümkün.

Paris genelinde toplu ulaşımda yaygın bir ağa sahip olan demiryolları havalimanından şehir merkezine ulaşmak için en hızlı, konforlu ve ekonomik seçeneklerden biri. RER, TGV ve CDGVAL ismini taşıyan tren sistemleri ulaşım için kullanılıyor. RER Paris şehir merkezine inmek, TGV Fransa'nın diğer şehirleri ile bağlantı sağlamak, CDGVAL ise havalimanı terminalleri arasında geçiş yapmak için kullanılabiliyor. Havalimanındaki terminaller arasındaki mesafelerin fazla olması nedeniyle bu trenleri kullanmak şart.

Havalimanından şehir merkezine ulaşım için otobüsler de kullanılabilecek alternatifler arasında. 350 Bus, 19 Bus, Cars Air France, Roissybus ve Val d'Europe Airports Shuttle şirketlerine ait otobüslerle Opera Meydanı başta olmak üzere şehrin farklı bölgelerinden bağlantı sağlanıyor. Havalimanının 3 terminalinde de otobüs kalkış noktası var.

Havalimanı gelen yolcu çıkış kapısında, her terminalin önünde bulunan taksi duraklarından taksileri kullanarak şehir merkezine gidilebiliyor. Ayrıca şehir merkezinde farklı noktalardan taksi çevirerek havalimanına gitmek mümkün. Taksi kullanmadan önce güzergah ve ücret konusunda anlaşmak ve pazarlık yapmak öneriler arasında.

Havalimanı terminallerinde bulunan rent a car ofislerinden araç kiralama hizmeti almak ya da internetten rezervasyon yapmak da değerlendirilebilir.

Paris Orly Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Paris'in ikinci en büyük havalimanı Orly, ağırlıklı olarak düşük bütçeli hava yolu şirketlerinin kullanımında. Orly Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşım için tren, tramvay, otobüs, taksi ve araç kiralama hizmetinden yararlanılabiliyor.

Paris şehir merkezinin dört bir yanına ulaşan tren sistemi RER ile şehir merkezinden Orly'e kısa sürede ulaşılabiliyor. Tren dışındaki diğer seçenek ise tramvay. Havalimanından Villejuif-Louis Aragon semtine kadar kadar giden tramvayın ismi Tram7 olarak geçiyor.

Orly Havalimanı gelen yolcu çıkış kapısına yakın konumda bulunan otobüs duraklarından şehir merkezine otobüsler kalkıyor. Val d'Europe Airports, Bus 91.10, Orlybus, Cars Air France şirketlerine ait otobüsler ile ekonomik bir ulaşım mümkün. Bu yolculuk trafik yoğunluğuna göre değişmekle birlikte ortalama 30 dakika sürüyor. Charles de Gaulle Havalimanı ile Orly Havalimanı arasında bağlantı sağlayan bir otobüs hattı da var. Bu hat ile iki havalimanı arasında uçak değiştirecekler kolaylıkla ulaşım sağlıyor.

Orly Havalimanı gelen yolcu çıkış terminali kapısının önünde taksi durakları bulunuyor. Taksi durağındaki taksileri kullanarak şehir merkezine gitmek ya da şehir merkezindeki herhangi bir duraktan taksiyle havalimanına ulaşmak da mümkün. Taksiye binmeden önce mesafeyi ve ücreti sormak öneriliyor.

Havalimanı terminalinde bulunan araç kiralama ofisleri ya da internet rezervasyonu aracılığıyla kiralanacak araçla da ulaşım sağlanabilir.

Darüsselam Paris uçak bileti ile ilgili sorular

  • Daha ucuz uçak bileti bulmak için Turna.com ne yapıyor?
    Turna.com’un hava yolu anlaşmaları benzersizdir. Milyonlarca kişinin güvenle bilet satın aldığı Turna’nın gelişmiş arama teknolojisi, akıllı uçuş, koşulsuz iptal iade garantisi hizmetleri bulunmaktadır.
  • Darüsselam şehrinden Paris şehrine uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?
    Darüsselam üzerinden uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksın: Dar Es Salaam Havalimanı. Bu havalimanlarından birine ineceksin: Beauvais Tille Havalimanı, Charles De Gaulle Havalimanı, Orly Havalimanı, Chalons Vatry Havalimanı.
  • Hava yolu şirketlerinden hangileri Darüsselam Paris arasında uçuşlar sunmaktadır?
    Hava yolu firmalarından Oman Air, Türk Hava Yolları, Emirates, KLM Royal Dutch Airlines ve Qatar Airways bu hatta uçuş hizmeti sunmaktadır. Bu hava yolları ile sınırlı olmayacak şekilde 12 firma bu rotada uçuşlar gerçekleştirmektedir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
x
Sevgili Kullanıcı: