En Ucuz Anadolu Jet Yurtiçi Uçak Bileti Fiyatları (Gidiş - Dönüş)

Daha ucuza Anadolu Jet iç hatlar uçak bileti al

Anadolu Jet
17 Şubat 2019, Pazar 06:25
23 Şubat 2019, Cumartesi 21:40

En Ucuz Anadolu Jet Yurtiçi Uçak Bileti Fiyatları (Tek Yön)

Daha ucuza Anadolu Jet iç hat uçak biletleri bul

Anadolu Jet
direkt-uçuş - 1s 10d
17 Şubat 2019, Pazar 06:25
Anadolu Jet
direkt-uçuş - 1s 10d
19 Şubat 2019, Salı 22:35
Anadolu Jet
direkt-uçuş - 1s 15d
19 Şubat 2019, Salı 23:15
Anadolu Jet
direkt-uçuş - 1s 15d
07 Mart 2019, Perşembe 08:15

En Ucuz Anadolu Jet Yurtdışı Uçak Bileti Fiyatları (Gidiş - Dönüş)

Daha ucuz Anadolu Jet dış hatlar uçak bileti al

Anadolu Jet
05 Nisan 2019, Cuma 17:45
13 Nisan 2019, Cumartesi 16:25

Anadolu Jet Hakkında

Anadolu Jet, 23 Nisan 2008 tarihinde geniş halk kitlelerinin ulaşım hizmetinden yararlanmaları amacıyla Türk Hava Yolları'nın yeni bir iş modeli ile yapılandırdığı farklı bir ticari markası olarak kurulmuştur. AnadoluJet'in kurulmasıyla; Ankara'nın Anadolu şehirlerine bağlanması, THY yolcularına sunulan ilave servislerin sadeleştirilmesi ve ekonomi sınıfı konfigürasyonuyla elde edilecek maliyet avantajının bilet ücretlerine yansıtılması amaçlanmıştır. Böylece daha geniş bir kitlenin hava ulaşım hizmetinden yararlanması sağlanmış, maliyet avantajlarının bilet ücretlerine yansıtılmasıyla uçakla seyahat daha cazip hale getirilmiştir.5 uçakla operasyona başlayan AnadoluJet, ilk yılında 8 uçaklık, 2010 yılının ilk yarısında ise 16 uçaklık bir filoya ulaşmıştır. Haziran 2015'ten beri 31 uçakla hizmet vermektedir. Ankara ile birlikte Sabiha Gökçen de Anadolujet için önemli uçuş noktalarından birisidir.

Bilet sorgulama, rezervasyon işlemleri online olarak turna.com üzerinden yapılabilmektedir. Kredi kartına 9 taksite kadar web sitemizden bilet satınalma işlemleri yapılabilmektedir. Öğrenci, asker, öğretmen indirimleri ve promosyonları uygulamaktadır. Hava Yolu'nun Fiyatları genel olarak diğer hava yollarından daha uygundur. Ödeme seçenekleri farklı şekilllerde ve kredi kartına 9 taksit uygulanarak turna.com sitesi üzerinden sunulmaktadır. Bilet satın alma işleminizi turna.com üzerinden yaptığınızda ekstradan puan kazanırsınız ve sonraki uçuşlarınızı indirimli yapabilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ni (KKTC) de uçuş ağına ekleyen hava yolu şirketi, 'uçmayan kalmasın' mottosuyla seferlerini sürdürüyor.

Check in İşlemleri

Anadolu Jet'te check-in (çekin) işlemleri havalimanındaki kontuar ya da kiosklardan yapılabiliyor. Anadolu Jet Online check in işlemleri uçak kalkış saatinden 24 saat önce başlıyor, kalkışa 90 dakika kala sona eriyor. Aynı rezervasyon kaydında (PNR) olmak koşuluyla, bir kerede en fazla 8 yolcu online check-in yapabiliyor. Türk Hava Yolları iştiraki olan Anadolu Jet'in online check-in işlemleri THY'nin web sitesinden ve mobil uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Turna.com üzerinden satın aldığınız biletinizin online check-in işlemini yine web sitemizden gerçekleştirebilirsiniz.

Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Yurt içi uçuşlarda serbest bagaj hakkı 15 kg, KKTC uçuşlarında ise 20 kg sınırı var. Ayrıca el bagajı için maksimum 8 kilograma izin veriliyor. Müzisyenlerin yanında taşıdıkları müzik aletleri sınırlama dışında tutuluyor. Fazla bagaj ücreti tek yön uçuşlarda kilogram başına 6 TL, aktarmalı uçuşlarda ise kilogram başına 8 TL. Ercan (KKTC) varışlı uçuşlarda ise asker ve öğrenciler için fazla bagaj kilogram başına 2 TL, çocuk ve bebek yolcular için 6 TL/kg. Valiz kuralları her uçuş için web sitemizde detaylı gösterilmektedir.

Koltuk Seçimi

Yolcular, koltuk seçimi için ekstra ücret ödemiyor. Koltuk seçimi ücretsizdir. Online check in işlemlerinde acil çıkış kapılarındaki koltuklar dışında kalan tüm koltuklara ücretsiz yapılabilyor. Sistemin müsaade ettiği koltuklar ücretsiz seçilebiliyor. Acil çıkış kapılarında bulunan koltuklar web sitesi aracılığı ile ücreti karşılığında satılıyor.

Biletlendirme Ücreti

Satın alınan bilet sınıfına göre biletlendirme servis ücreti (BSÜ) uygulanıyor. A,W ve P sınıfı uçuşlarda biletleme ücreti bulunmuyor. Diğer tüm sınıflarda 10 TL-23 TL arasında değişen ücret biletine yansıtılıyor.

Yiyecek, İçecek ve İkram

Yiyecek, içecek ve ikramlar ücretsiz. Tüm uçuşlarda yolculara ücretsiz olarak bir pet bardak su, çay ve kahve seçenekli olarak hazır paketli tatlı ve tuzlu ürün ikram ediliyor. Anadolujet yemek veriyor mu veya sandviç ikramı var mı sorularının cevabı evet.

Yazım Yanlışları

Anadolu Jet için anadoljet, andolujet, anadolu/jet, anadolu jey, anadolujet, anadolu.jet, anadolu je, thy anadolu jet, anadlu jet, anadoluje, anafolu jet, anadolojet, anadolu jet.com, anadolu het, nadolu jet, anadou jet, anadol jet, anodolu jet, anafolu jet vb çok sayıda hatalı yazım şekline rastlanmaktadır. Doğrusu Anadolu Jet olacaktır.

En Güncel Anadolu Jet Kampanya ve Fırsatları

Geçmiş Kampanyalar

<p>Biletini yazın al, kışa avantajlı başla!</p>

Biletini yazın al, kışa avantajlı başla!

Yolcularına, dört mevsim boyunca uygun fiyatlarla uçma imkânı sunan AnadoluJet, kış fırsatlarını yazdan getiriyor!

17-20 Temmuz 2018 tarihleri arasında biletinizi satın alın, yurtiçinde her şey dâhil 49.99 TL’den, Kıbrıs uçuşlarında ise 129.99 TL’den başlayan fiyatlarla uçma ayrıcalığını kaçırmayın.

Biletleme Tarihleri: 17 – 20 Temmuz 2018

Uçuş Tarihleri: 01 Kasım 2018 – 30 Mart 2019

Kampanya Koşulları

Kampanya 17  - 20 Temmuz 2018 tarihleri arasında alınacak biletler için geçerlidir.
Kampanya 01 Kasım 2018 – 30 Mart 2019 tarihleri arasındaki uçuşları kapsamaktadır. (28 Aralık 2018 - 01 Ocak 2019 ve 18 Ocak  - 4 Şubat 2019 tarihleri arası kampanya kapsamı dışındadır.)
Kampanya kapsamında alınacak biletler yurtiçinde 49.99-79.99 ve 99.99 TL’den, Kıbrıs uçuşlarında ise 129.99 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacaktır.
Bebek yolcu tipi hariç tüm yolcu tiplerinde geçerlidir.
Kampanya, 332.051 adet indirimli koltuk ile sınırlıdır.
Kampanya aktarmalı uçuşlar hariç tüm uçuşlarda geçerlidir.
Kampanya dâhilinde yapılan biletlemelerde iptal/iade ve değişiklik işlemleri yapılamamaktadır.
Bu kampanya diğer kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.
AnadoluJet, kampanyayı durdurma ve kampanyayla ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar

<p>Anadolujet ile Kış Fırsatını, Yazdan Yakala!</p>

Anadolujet ile Kış Fırsatını, Yazdan Yakala!

Anadolujet, yolcularına keyifli ve ekonomik uçuş fırsatları sunmaya devam ediyor! Kampanya ile yaz fırsatını kaçırma, kışın ucuza uçmanın keyfini çıkar.

Biletini, 15 - 20 Ağustos 2017 tarihleri arasında alıp, uçuşunu 01 Kasım 2017 – 24 Mart 2018 tarihleri arasında gerçekleştir, yurtiçinde her şey dâhil 39.99 TL'den, Kıbrıs uçuşlarında ise 99.99 TL'den başlayan fiyatlarla uçma ayrıcalığını kaçırma!

Kampanya Koşulları

Biletleme Tarih Aralığı : 15 - 20 Ağustos 2017

Seyahat Tarih Aralığı : 01 Kasım 2017 – 24 Mart 2018

Kampanya dışı tarihler : 29 Aralık 2017 - 01 Ocak 2018 ve 19 Ocak - 5 Şubat 2018 tarihleri arası kampanya kapsamı dışındadır.

Kampanya, sınırlı sayıda koltuk için geçerlidir.

Biletlerde iptal/iade ve değişiklik işlemleri yapılamamaktadır.

Başka bir kampanya ile birleştirilemez.

Havayolu, kampanyayı durdurma ve kampanyayla ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

<p><strong>Fırsatlar</strong></p>

<p><strong>Bu Fiyatla Anadolu'ya Uçmak İçin Neden Çok! </strong></p>

Fırsatlar

Bu Fiyatla Anadolu'ya Uçmak İçin Neden Çok!

Anadolujet, yolcularına keyifli ve ekonomik uçuş fırsatları sunmaya devam ediyor! Fırsatı kaçırmayın avantajlı uçuşlardan sizde yaralanın.

Biletinizi 2 Ekim 2015 – 6 Ekim 2015 tarihleri arasında alıp, uçuşunuzu 6 Kasım 2015 – 10 Ocak 2016 tarihleri arasında gerçekleştirdiğiniz takdirde 49,99 TL' den başlayan fiyatlarla tüm Türkiye'ye AnadoluJet ile uçmanın ayrıcalığını yaşayın. Anadolu jet uçak bileti fiyatları ve anadolujet bilet sorgulama ve rezervasyon işlemlerinizi web sitemizden kolaylıkla yapabilirsiniz. Anadolu jet biletleri indirimli, ucuz ve en uygun fiyatlarla Turna.com'da.

Kampanyadan yararlanmak için acele edip, planlarınızı erkenden yapın konforlu ve ekonomik seyahat etme ayrıcalığını kaçırmayın!

Kampanya Koşulları ;

 • Bilet satış tarihi, 2 Ekim 2015 – 6 Ekim 2015 tarihleri arasındaki iç hat uçuşları için geçerlidir.
 • Seyahatiniz 6 Kasım 2015 – 10 Ocak 2016 tarihleri arasında gerçekleşmelidir.
 • Kampanya dahilinde olmayan uçuşlar ;

- Ortak uçuşlar

-Aktarmalı uçuşlar,

-Kıbrıs uçuşları

- Trabzon – Kocaeli – Trabzon, Bursa – Diyarbakır – Bursa, Bursa – Erzurum – Bursa, Bursa – Muş – Bursa, Bursa – Trabzo - Bursa çapraz uçuşlarıdır.

 • Havayolu, kampanyayı durdurma ve kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını kendisinde saklı tutar.
Türkiye'nin Her Yerine Uçuran Kampanya

Türkiye'nin Her Yerine Uçuran Kampanya

Fırsatı kaçırmayın avantajlı uçuşlardan sizde yararlanın! Kampanya ile AnadoluJet yolcularına en ekonomik seyahat fırsatlarını sunmaya devam ediyor.

Biletinizi 4 – 11 Eylül 2015 tarihleri arasında alıp, uçuşunuzu 1 Kasım 2015 – 10 Ocak 2016 tarihleri arasında AnadoluJet'ten gerçekleştirin 49,99 TL'den başlayan fiyatlarla Türkiye'nin dört bir yanına dilediğiniz gibi uçun!

Bu kampanyayı kaçırmamak için acele edip, planlarınızı geç olmadan yapın AnadoluJet'le ekonomik ve konforlu uçuşun keyfini sizde yaşayın.

Kampanya Koşulları

 • Bilet satış tarihi 4-11 Eylül 2015 tarihleri arasındadır.
 • Seyahatiniz 1 Kasım 2015-10 Ocak 2016 tarihleri arasında gerçekleşmelidir.
 • Kampanyaya ortak uçuşlar, aktarmalı uçuşlar ve Kıbrıs uçuşları dahil değildir.
 • Satın aldığınız biletlerde yapılacak işlemlerde (iptal, iade, değişiklik vb.) orijinal bilet kuralları geçerlidir.
 • Havayolu, kampanyayı durdurma ve kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını kendisinde saklı tutar.
Çocuklar Gönlünce Uçsun Diye Anadolujet'ten Fırsatlar !

Çocuklar Gönlünce Uçsun Diye Anadolujet'ten Fırsatlar !

Çocuklar gönlünce uçsun diye %50 indirim AnadoluJet'te!

2 – 12 yaş arası tüm çocuk yolcularımız; Anadolujet'ten 15 Eylül – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında biletlerini aldıkları takdirde, 10 Ekim – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında AnadoluJet Havayollarının çocuklara özel bu kampanyasıyla %50 indirim fırsatıyla uçuyor!

Sizde bu özel kampanya fırsatını kaçırmayın, AnadoluJet'le uçmayan çocuk kalmasın!

Kampanya Koşulları :

 • Kampanya, 15 Eylül-31 Aralık 2015 tarihleri arasında AnadoluJet'ten satın alacağınız biletler için geçerlidir.
 • Seyahatiniz 10 Ekim – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında gerçekleşmelidir.
 • 2-12 yaş arası çocuk yolcular kampanyadan yararlanabilecektir.
 • Kampanyaya promosyon ücret sınıfları ve ortak (codeshare) uçuşlar dahil değildir.
 • Kampanya dahilinde vergi ve harçlar hariç ücret üzerinden %50 indirim uygulanacaktır.
 • Alacağınız biletler için yapılacak işlemlerde (iptal, iade vb.) orijinal bilet kuralları geçerlidir.
 • Havayolu, kampanyayı durdurma ve kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını kendisinde saklı tutar.
<p><strong>İşte Fırsat!</strong></p>

İşte Fırsat!

AnadoluJet'ten "işte fırsat!" dedirten bir kampanya. Biletinizi 10 Ağustos 2015 – 23 Ağustos 2015 tarihleri arasında aldığınız takdirde 5 Ekim 2015 – 10 Ocak 2016 tarihleri arasında belirli hatlar için 39,99 TL'den başlayan fiyatlarla uçma fırsatını yakalayabilirsiniz.Siz de uçuşunuzu AnadoluJet'ten alıp ekonomik ve konforlu uçma fırsatını kaçırmayın!

Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlar

 • İstanbul (Sabiha Gökçen) - Denizli
 • İstanbul (Sabiha Gökçen) - Adana
 • İstanbul (Sabiha Gökçen) - Ankara
 • İstanbul (Sabiha Gökçen) - Nevşehir
 • İstanbul (Sabiha Gökçen) - Sivas
 • İstanbul (Sabiha Gökçen) - Konya
 • İstanbul (Sabiha Gökçen) - Kayseri
 • İstanbul (Sabiha Gökçen) - Hatay
 • İstanbul (Sabiha Gökçen) - Bodrum
 • Ankara - Alanya (Gazipaşa)
 • Ankara - Erzincan
 • Ankara - Samsun
 • Ankara - Bodrum
 • Ankara - Kahramanmaraş
 • Ankara - Çanakkale
 • Ankara- Bingöl

Kampanya Koşulları:

 • AnadoluJet, kampanyayı durdurma ve kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya, 10 Ağustos 2015 – 23 Ağustos 2015 tarihleri arasında alınacak biletlerde ve 5 Ekim 2015 - 10 Ocak 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek uçuşlar için geçerlidir.
 • Ortak uçuşlar, aktarmalı uçuşlar ve Kıbrıs uçuşları kampanya dahilinde değildir.
 • Biletlerinizde yapılacak işlemler için (iptal, iade, değişiklik vb.) orijinal bilet kuralları geçerlidir.
<p><strong>AnadoluJet'ten Yükünüzü Hafifleten Hizmet!</strong></p>

AnadoluJet'ten Yükünüzü Hafifleten Hizmet!

1 Temmuz 2015 – 30 Haziran 2016 tarihleri arasında uçuşunuzu AnadoluJet'ten gerçekleştirin, Aras Kargo bagajlarınızı adresinizden alıp gideceğiniz yere teslim etsin .Hizmet kapsamında 10 kilograma kadar her şey dahil sadece 19 TL'dir.

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

 • Kampanyaya katılım için büyük harflerle sırasıyla aralarında birer boşluk bırakarak ANADOLUJET YOLCU SOYADI ve 13 HANELİ BİLET NUMARASI yazılarak 3848'e ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir. (Örn: ANADOLUJET SOYAD XXXXXXXXXXXXX).
 • Telefonunuza gelecek olan şifreyi araskargo.com.tr web sitesinde, 444 25 52 numaralı Aras Kargo çağrı merkezinde veya Aras Kargo şubelerinde kullanarak kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.

Kampanya Koşulları:

 • AnadoluJet'in "Bagajınız Kapıda Kampanyası" 1 Temmuz 2015 – 30 Haziran 2016 tarihleri arasında geçerli olup adresten alım, adrese teslim, SMS telefon ihbar, randevulu teslimat, taşıma güvencesi ve KDV dahil 19 TL'den başlayan fiyatlarla bagaj taşıma hizmetinden faydalanabilirsiniz.
 • 19 TL'lik fiyat 10 kilogram/desi ve altındaki bagajlar için geçerli olup, artan bagaj ağırlığıyla birlikte hizmet bedeli de değişecektir.

*Desi/Kg Aralığı

Fiyat

0-10

19 TL

10-20

29 TL

20-30

39 TL

30-40

49 TL

40-50

59 TL

 • Her bir şifre ile yurtiçi gönderilerde uçuşunuz sayısınca kampanyalı fiyattan yararlanabilirsiniz.
 • KKTC'ye veya KKTC'den yapılacak olan gönderilerde kampanya geçerli değildir.
 • Taşıma ve teslimat konularında sorumluluk Aras Kargo'ya aittir.
 • AnadoluJet, kampanyayı durdurma ve kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar

Diğer Havayolları

İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.