Ağrı New York Uçak Bileti
Turna.com'da

Ağrı New York Uçak Bileti Bilgileri

Kalkış Havalimanı
Varış Havalimanları
John F Kennedy Havalimanı
Newark Liberty Havalimanı
La Guardia Havalimanı
Battery Pk City Havalimanı
East 34St Landing Havalimanı
Wall Street Spb Havalimanı
En Ucuz Bilet Fiyatı
11.536,65 TL
En Sık Uçan Havayolu
En Kısa Uçuş Süresi
25 sa 10 dk

Ağrı New York Uçak Bileti Al (Gidiş - Dönüş)

Ağrı New York gidiş dönüş en uygun uçak biletleri ne kadar

Türk Hava Yolları
Ağrı - New york
20 Ağustos 2022, Cumartesi 12:30
27 Ağustos 2022, Cumartesi 12:45
Türk Hava Yolları
Ağrı - New york
20 Ağustos 2022, Cumartesi 12:30
27 Ağustos 2022, Cumartesi 12:45

Ağrı New York Uçak Bileti Al (Tek Yön)

Ağrı New York uçak biletleri için ucuza bilet ara

Türk Hava Yolları
Ağrı - New york
1 aktarmalı - 26s 45d
13 Ekim 2022, Perşembe 15:20
Türk Hava Yolları
Ağrı - New york
1 aktarmalı - 26s 45d
15 Eylül 2022, Perşembe 15:20
Türk Hava Yolları
Ağrı - New york
1 aktarmalı - 25s 10d
17 Ağustos 2022, Çarşamba 16:55
Türk Hava Yolları
Ağrı - New york
1 aktarmalı - 36s 25d
17 Ağustos 2022, Çarşamba 16:55

New York Varışlı Diğer Ucuz Biletler

Ağrı Yakınındaki Şehirlerden Daha Ucuza Bilet Ara.

Türk Hava Yolları
1 aktarmalı - 24s 5d
06 Ekim 2022, Perşembe 18:00
Pegasus
2 aktarmalı - 21s 35d
01 Eylül 2022, Perşembe 05:40
Türk Hava Yolları
1 aktarmalı - 23s 35d
31 Ağustos 2022, Çarşamba 18:30
Türk Hava Yolları
1 aktarmalı - 16s 50d
13 Ekim 2022, Perşembe 01:30
Türk Hava Yolları
1 aktarmalı - 18s 35d
01 Eylül 2022, Perşembe 23:30
Türk Hava Yolları
1 aktarmalı - 21s 35d
30 Eylül 2022, Cuma 20:30
Türk Hava Yolları
1 aktarmalı - 17s
06 Ekim 2022, Perşembe 01:20
Türk Hava Yolları
1 aktarmalı - 23s 45d
27 Ekim 2022, Perşembe 18:35
Türk Hava Yolları
1 aktarmalı - 20s 10d
15 Eylül 2022, Perşembe 10:25
Türk Hava Yolları
1 aktarmalı - 31s 25d
03 Eylül 2022, Cumartesi 21:55
Qatar Airways
1 aktarmalı - 18s 40d
11 Eylül 2022, Pazar 22:20
Ukrayna Hava Yolları
1 aktarmalı - 16s 15d
09 Eylül 2022, Cuma 04:40

Ağrı New York uçuşu ile ilgili bilgiler

Bu hatta tek yön uçak biletlerini 11.537 TL’den başlayan fiyatlarla bulabilirsin. Bu hatta bir arama yaparsan uçuş fiyat grafiği göreceksin. Fiyat takviminden yararlanarak bu fiyatı hangi gün yakalayabileceğini bulabilirsin. Ağrı New York uçak bileti gidiş dönüş fiyatları için en uygun fiyat 42.114 TL.

Yılın hangi aylarında Ağrı New York uçak biletlerini daha ucuza bulabilirim? Bizim verilerimiz bu rotada en ucuz uçak biletlerinin Ekim, Eylül ve Ağustos aylarda olduğunu gösteriyor. Pahalı aylar ise yılın Ekim, Eylül ve Ağustos olduğundan, bu aylarda bilet satın almanın ucuz olmayacağını söylemek mümkün.

Kaç gün önceden rezervasyon yaparsam ucuz Ağrı New York uçak bileti yakalayabilirim? Bu rotadaki en ucuz fiyatlar bizim verilerimize göre genellikle 58 gün önce yapılan rezervasyonlarda yakalanır.

Ağrı ile New York şehri arasındaki mesafe 9077 km'dir. Bu mesafeyi kat eden en hızlı uçuş 25 saat 10 dakika zaman alır.

Ağrı New York uçak ulaşım hizmetini sunan havayollarından biri olan Türk Hava Yolları tarafından sunulan en ucuz bilet 16.584 TL‘dir. Bu fiyatlar sonraki 30 gün içinde olan uçuşlardan biridir.

AJI-NYC

Şehir Merkezinden Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı'na Ulaşım

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı, şehir merkezine 9 km uzaklıkta, şehrin güneyinde yer alıyor. Ağrı-Van karayolunda yer alan havalimanı karayoluna 1 km mesafede bulunuyor. Ağrı Dağı ve İshak Paşa Sarayı gibi turist destinasyonları ile dikkat çeken şehir küçük bir havalimanına sahip. İç hat trafiğine açık olan havalimanından Ankara ve İstanbul'a haftanın 7 günü seferler düzenleniyor. Karasal bir iklime sahip olan şehre ilkbahar ve sonbahar aylarında gelinmesi öneriliyor.

Ağrı Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşımı, Ağrı Belediyesi tarafından uçak saatlerine uygun olarak ayarlanmış belediye otobüsleri, taksi veya özel araç ile sağlamak mümkün.

HAVAŞ servisleri olmadığından, şehir merkezinden Ağrı Havalimanı'na ulaşım belediye tarafından tahsis edilen otobüsler ile sağlanıyor. Uçak saatlerine göre ayarlanan belediye otobüsleri Ağrı Havalimanı'na gitmenin en pratik yolu.

Belediye otobüsü dışında taksi veya özel aracınız ile de havalimanına ulaşabilirsiniz. Ağrı Havalimanı şehir merkezine sadece 9 km uzaklıkta yer alıyor.

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı İletişim Bilgileri
Adres: Ağrı-Van Karayolu 8,5. Km, 04000 Merkez / Ağrı
Tel: 0472 216 04 02

Newark Liberty Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

ABD'nin en hareketli kenti New York, her yıl milyonlarca ziyaretçiyi ağırlayan dev bir metropol. Newark Liberty Havalimanı New York'a gidecekler ya da bu şehirden hareket edecek kişilerin uğrayacağı havalimanlarından biri.

New York'ta yolcu yoğunluğuna sahip ikinci en büyük havalimanı Newark Liberty Havalimanı. New York şehir merkezine 23 km uzaklıkta, Newark sınırlarında bulunan havalimanı her yıl yüzbinlerce yolcuyu ağırlıyor. Newark Liberty Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşmak ulaşmak için çok sayıda alternatif bulunuyor. Bu alternatifler arasında tren, otobüs, taksi ve araç kiralamayı saymak mümkün.

Newark Liberty Havalimanı'nda terminaller arasında hizmet veren AirTrain haftanın 7 günü 24 saat yolcuların kullanımında. Bu trenler ile havalimanı tren istasyonuna da bağlantı sağlanıyor. Manhattan yönünde ulaşım imkanı veren trenle havalimanı şehir merkezi güzergahında rahatlıkla seyahat edebilirsiniz. Tren istasyonunun belirli istasyonlarında aktarma yaparak New York'un dört bir yanına ulaşılabiliyor. Havalimanı tren istasyonundan yakın çevredeki farklı şehirlere de şehirlerarası tren seferleri bulunuyor. Bu trenlerle yakın kentleri ziyaret etmek de kolay.

Havalimanı gelen yolcu terminali çıkış kapılarında bulunan taksi duraklarındaki taksileri kullanarak şehir merkezine gidilebiliyor. Gidilecek nokta ve taksimetre ücreti için şoförden bilgi almak öneriliyor.

Newark Airport Express otobüsleri New York ve Newark şehir merkezi ile havalimanı arasında bağlantı sağlıyor. Bu otobüsler sabah 06.00'dan gece yarısına kadar Bryant Park, Grand Central Station ve Port Authority Bus Terminal ile havalimanı arasında sefer düzenliyor.

Araç kiralama hizmeti için havalimanı terminalindeki ofisler ya da online rezervasyon seçenekleri değerlendirilebilir.

JFK International Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

New York şehir merkezine 20 km uzaklıkta bulunan John F. Kennedy Havalimanı, ABD'nin en yoğun yolcu trafiğine sahip havalimanlarından biri. John F. Kennedy Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşmak için metro, tren, otobüs, taksi ve araç kiralama seçeneklerinden yararlanmak mümkün.

Havalimanı terminalleri arasında ve toplu ulaşım istasyonuna kadar bağlantı sağlayan AirTrain treni John F. Kennedy Havalimanı'nda ulaşımın kalbinde yer alıyor. Bağlantıyı ücretsiz sağlayan bu trenden indikten sonra hangi ulaşım aracı kullanılacaksa onun biletinin alınması gerekiyor.

Newyork Subway olarak adlandırılan metro sistemi New York'un birçok noktasına doğrudan gitme imkanı sunuyor. Metro haritasına bakarak gidilecek istasyonun seçilmesi ve gidilecek güzergaha göre istasyonda yönün belirlenmesi gerekiyor. Manhattan, Quenns ve Jamaica İstasyonu 3 ayrı güzergahtaki ana noktalardan.

New York şehir merkezindeki trenler LIRR kısaltmasıyla biliniyor. Bu trenler Long Island Rail Road kelimelerinin kısaltmasıyla adlandırılmış. Jamaica İstasyonu'na LIRR tren hattıyla ulaştıktan sonra havalimanına aktarma yapmak mümkün.

Havalimanı terminalindeki Jamaica İstasyonu'ndan kalkan otobüsler havalimanı ile şehir merkezi arasındaki bağlantıyı sağlıyor. Q ile başlayan farklı numaralı hatlar ile New York'un dört bir yanına gitmek mümkün. Şehirdeki trafik sorunu nedeniyle ulaşım süresine güvenmemek gerekiyor.

Havalimanı gelen yolcu terminali çıkışında özel şirketlere ait shuttle servisleri de şehir merkezine ücretli servis yapıyor. Ayrıca bu çıkış noktasında farklı otellerin shuttle servisleri de bulunuyor.

Havalimanı terminalindeki araç kiralama ofisleri ve taksiler de hızlı ve kolay ulaşım için tercih edilebilir.

Ağrı New York uçak bileti ile ilgili sorular

 • Ucuza uçak bileti bulabilmek için neden Turna.com’u tercih etmeliyim?
  Uçak biletlerini en iyi fiyatlarla sunabilmek için tamamen kendi geliştirdiğimiz gelişmiş arama teknolojimizi kullanıyoruz. Tüm hava yollarını karşılaştırıp en ucuz fiyatları bulabiliyorsun. Online bilet değişikliği hizmeti ile biletlerini istersen kolayca iptal edebiliyorsun.
 • Ağrı New York uçuşu ne kadar sürer?
  Bu parkurda uçuşun başlamasından sonra havada geçirilen en kısa süre 25 saat 10 dakika olarak ölçülmüştür.
 • Haftanın hangi günü Ağrı - New York uçak bileti satın almak daha ucuzdur?
  Turna verilerine göre en yüksek fiyatlar Çarşamba günleri gerçekleşiyor. Haftanın en ucuz uçak biletini bulabileceğin Çarşamba günleri için uçuş fiyatlarına göz atmanda fayda var.
 • Hangi hava yolu firmaları Ağrı New York arasında uçuş gerçekleştirmektedir?
  1 uçak firması bu hatta uçuş sunmaktadır. Bu hava yolu şirketleri arasında en popüler olanları sırasıyla Türk Hava Yolları firmalarıdır.
 • Ağrı şehrinden New York şehrine uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?
  Ağrı üzerinden uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksın: Ağrı Havalimanı. Bu havalimanlarından birine ineceksin: Newark Liberty Havalimanı, John F Kennedy Havalimanı, La Guardia Havalimanı, Battery Pk City Havalimanı, East 34St Landing Havalimanı, Wall Street Spb Havalimanı, Marine Air Havalimanı.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı: