Atlasjet online check-in işlemleri için yolcularımız; Atlasjet internet sayfasından ya da turna.com üzerinden aldıkları Atlasjet uçuşlarını turna.com'un online işlemler sekmesinden kolay bir şekilde gerçekleştirebilirler.

Atlasglobal yolcuları online check-in hizmetinden Adana, Aktau, Amsterdam, Antalya, Bağdat, Bahreyn, Belgrad, Beyrut, Bodrum, Çimkent, Duesseldorf, Erivan, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Jeddah, Kuveyt, Lefkoşa, Londra, Mahaçkale, Medine, Mikonos, Moskova, Odessa, Paris, Süleymaniye, Tahran, Tel Aviv, Trabzon, Zonguldak çıkışlı uçuşlarda faydalanabilmektedir.

Online check-in için Atlasglobal'in kendi sitelerine giriş yaparak ya da turna.com online check-in sekmesine tıklayarak PNR numaranız, isim ve soy isim bilgilerinizi giriş yaparak kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Atlasglobal havayolu firması online check-in hizmetini, uçuşlarından 48 saat öncesinde başlatıp, tüm uçuşları için uçuşa 90 dakika kalana kadar check-in işlemlerini gerçekleştirebilmelerine imkan tanımaktadır. Online check-in işlemini gerçekleştirip barkotlu biniş kartının çıktısını alan ya da mobil biniş kartı kullanacak olan yolcularımız bagaj teslimleri yok ise havalimanında zaman tasarrufu yaparak kimlik ve biniş kartlarıyla direkt olarak uçak boarding kapısına yönelebilirler.

Özel indirime tabi yolcularımız online check-in işlemlerini tamamlamak için kendilerine indirim sağlayan belge ve kimleriyle birlikte Atlasjet konturlarından işlem yapabilmektedirler. Online ve mobil check-in yapmış olup bagaj teslimi olan yolcularımız çıktısını almış oldukları biniş kartları ve mobil biniş kartlarıyla birlikte kimlikleri ile Atlasjet yolcularına özel bagaj teslim kontuarlarından kolay ve güvenli bir şekilde bagaj teslimlerini gerçekleştirebilirler.

Güncel İstanbul havalimanı bagaj kontuar bilgileri; iç hatlar için bagaj teslim kontuarı C, dış hatlar için ise bagaj teslim kontuarı, dış hatlar kontuar C'dir. Return check-in işlemleri; yolcularımızın aynı gün uçuşlu check-in işlemlerinde kolay işlem yapabildikleri bir hizmettir. Şayet aynı gün gidiş-dönüşlü uçuşunuz var ise gidiş biletinizi alırken dönüşte zaman kaybı olmaması için Atlasglobal kontuarlarından dönüş uçuşunuz için uçak biniş kartınızı da teslim alabildiğiniz uygulamadır. Ancak bu uygulama İstanbul, İzmir ve Antalya gidiş-dönüş uçuşlarınız için geçerli olabilmektedir.