Atlasglobal bilet iptali ve değişikliği nasıl yapılır?

İç Hatlar Business (J/C) Sınıf Bilet İptali ve Değişikliği

Uçuş saatinize 12 saat kaldığında biletinizde değişiklik veya iptal işlemi yapmak isterseniz sizden herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Son 12-1 saat kalan uçuşlarınızda ise değişiklik talebinizden ücret talep edilmezken, iptal işleminizde ödediğiniz meblağın %20'si kesintiye uğratılmaktadır. Son 1 saat kalan uçuşunuzda değişiklik ve iptal işleminizi gerçekleştirmenize müsaade edilmemektedir.

İç Hatlar Business (D) Sınıf Bilet İptali ve Değişikliği

Uçuş saatinize son 12 saat kala biletinizde; değişiklik yapmak istediğinizde ödediğiniz tutarın %10' u kesintiye uğratılırken, bu süre içerisinde iptal talep ettiğinizde ise; ödediğiniz bilet fiyatınızdan %20 kesinti işlemi uygulanmaktadır. Uçağın kalkmasına 12-1 saat kala biletinizde yapacağınız değişikliklerden %30 kesinti yapılırken, iptal işleminizde ödediğiniz tutarda %40 kesinti yapılmaktadır. Son 1 saat kala biletinizde yapmak istediğiniz iptal ve değişiklik işlemlerine izin verilmemektedir.

İç Hatlar Business (W) Sınıf Bilet İptali ve Değişikliği

Bu sınıf sahip oluğunuz uçak biletiniz üzerinde, hiç bir koşulda değişiklik ve iptal işlemi yapılmasına izin verilmemektedir.

İç Hatlar Ekonomi Plus (Y/B/H) Sınıf Bilet İptali ve Değişikliği

Uçuşunuza son 12 saat kala yapacağınız iptal ve değişiklik işlemleri ücretsiz gerçekleştirilmektedir. 12-1 saat kala yapacağınız değişiklik işlemi ücretsizken, iptal işleminizde; ödediğiniz tutarda %20 kesinti yapılmaktadır. Son 1 saat kalan uçuşlarınızda bu sınıfta herhangi bir değişiklik ve iptal işlemine izin verilmemektedir.

İç Hatlar Ekonomi Plus (K/L/M) Sınıf Bilet İptali ve Değişikliği

Uçuşunuzda son 12 saat kala yapacağınız, iptal ve değişiklik işlemlerinden tarafınızdan herhangi bir tutar talep edilmemektedir. 12-1 saat kala yapacağınız değişiklik işleminde sizden %20 ücret kesintisi yapılırken, iptal işleminizde biletinizi alırken ödediğiniz meblağın %30' si kesintiye uğratılmaktadır. Uçuşa 1 saat kala yapmak istediğiniz değişiklik ve iptal işlemlerine izin verilmemektedir.

İç Hatlar Ekonomi Plus (T/V/X) Sınıf Bilet İptali ve Değişikliği

Bu sınıf bilete sahip olan kişiler uçuşlarına 12 saat kala biletlerinde değişiklik yapmak istediklerinde ödedikleri tutarın %10'u kesintiye uğratılırken, iptal ettirmek istediklerinde %20 kesinti işlemi uygulanmaktadır. 12-1 saat kala yapılacak değişiklik işleminde bilet ücretinin %30'u, iptal işlemlerinde ise %40'ı kesintiye uğratılmaktadır. Son 1 saat bilet üzerinde herhangi bir işlem yapamazlar.

İç Hatlar Ekonomi Plus (E/U) Sınıf Bilet İptali ve Değişikliği

Ekonomi Plus (E/U) sınıfından bilet satın almış kişiler, biletleri üzerinde hiç bir koşulda değişiklik ve iptal işlemlerini gerçekleştirmelerine müsaade edilmemektedir.

Dış Hatlar Business (J/C) Sınıf Bilet İptali ve Değişikliği

Business (J/C) sınıfı bir bilete sahipseniz biletiniz üzerinde yapacağınız iptal ve değişiklikler ücretsiz gerçekleştirilmektedir.

Dış Hatlar Business (D) Sınıf Bilet İptali ve Değişikliği

Business (D) sınıfında sahip olduğunuz bilet üzerinde yapacağınız değişlik ve iptal işlemleri belirli bir ücrete tabidir. Bu ücretler ise aldığınız biletin fiyatlarına göre değişkenlik göstermektedir. Daha detaylı bilgi için turna.com ile iletişime geçebilir ya da Atlas Jet müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Dış Hatlar Business (W) Sınıf Bilet İptali ve Değişikliği

Business (W)sınıfından almış olduğunuz biletinizde, yurt dışı uçuşlarınızda bilet üzerinde herhangi bir değişiklik ve iptal işlemi gerçekleştirilmenize müsaade edilmemektedir.

Dış Hatlar Ekonomi Plus (Y/B/H) Sınıf Bilet İptali ve Değişikliği

Ekonomi Plus (Y/B/H) sınıfı biletlerinizin yurt dışı uçuşlarında, biletiniz üzerinde yapmak istediğiniz değişiklik ve iptal işlemlerinde tarafınızdan herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Dış Hatlar Ekonomi Plus (K/L/M) Sınıf Bilet İptali ve Değişikliği

Bu sınıfta sahip olduğunuz bilet üzerinde yapacağınız değişiklikler ücretsizken, talep edeceğiniz iptal işlemlerinizden tarafınızdan ücret istenmektedir. Ücretler için turna.com İptal/değişiklik sekmesine tıklayıp işleminizi yapabilir ya da Atlas Global'in müşteri hizmetlerinden detaylar için yardım isteyebilirsiniz.

Dış Hatlar Ekonomi Plus (T/V/X) Sınıf Bilet İptali ve Değişikliği

Ekonomi Plus (T/V/X) Sınıf olarak aldığınız biletinizde yapacağınız değişiklik ve iptal işlemleri ücrete tabi olarak yapılmaktadır. Detaylı bilgi için turna.com'u ziyaret edebilir ya da Atlas Jet müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Dış Hatlar Ekonomi Plus (E/U) Sınıf Bilet İptali ve Değişikliği

Ekonomi Plus (E/U) sınıfından almış olduğunuz bilet üzerinde, yapmak istediğiniz değişiklik ve iptal işlemine hiç bir koşulda izin verilmemektedir.