İskenderun Yalova Otobüs Bileti Turna.com'da

İskenderun Yalova Diğer Ulaşım Seçenekleri

İskenderun Yalova Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
600,00 TL
En Ucuz Ay
Haziran
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
2 saat 30 dk

İskenderun Yalova Otobüs Bileti (Tek Yön)

İskenderun Yalova otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Has Turizm A.Ş.
İskenderun - Yalova
27 Haziran 2022, Pazartesi 18:05
Has Turizm A.Ş.
İskenderun - Yalova
28 Haziran 2022, Salı 18:05
Has Turizm A.Ş.
İskenderun - Yalova
29 Haziran 2022, Çarşamba 18:05
Has Turizm A.Ş.
İskenderun - Yalova
09 Temmuz 2022, Cumartesi 18:05
Has Turizm A.Ş.
İskenderun - Yalova
10 Temmuz 2022, Pazar 18:05
Has Turizm A.Ş.
İskenderun - Yalova
11 Temmuz 2022, Pazartesi 18:05
Has Turizm A.Ş.
İskenderun - Yalova
12 Temmuz 2022, Salı 18:05
Has Turizm A.Ş.
İskenderun - Yalova
13 Temmuz 2022, Çarşamba 18:05

Yalova Varışlı Otobüs Biletleri

Yalova otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

As Adana Seyahat
27 Haziran 2022, Pazartesi 18:30
İstanbul Konfor
27 Haziran 2022, Pazartesi 13:30
Efetur
27 Haziran 2022, Pazartesi 21:00
Düzce Güven Seyahat
03 Temmuz 2022, Pazar 02:30
Lüks Erova Turizm
27 Haziran 2022, Pazartesi 18:30
Lüks Yalova Seyahat
28 Haziran 2022, Salı 23:59
Lüks Yalova Seyahat
30 Haziran 2022, Perşembe 05:00
Lüks Yalova Seyahat
28 Temmuz 2022, Perşembe 11:30
Düzce Güven Seyahat
08 Temmuz 2022, Cuma 10:30
Lüks Yalova Seyahat
11 Temmuz 2022, Pazartesi 16:20
Lüks Yalova Seyahat
29 Haziran 2022, Çarşamba 08:00
Yeşil Muş Ovası
19 Temmuz 2022, Salı 04:30

İskenderun Kalkışlı Otobüs Biletleri

İskenderun şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Nevşehir Seyahat
06 Temmuz 2022, Çarşamba 22:30
Özlem Cizre Nuh
22 Temmuz 2022, Cuma 20:15
Isparta Petrol
08 Temmuz 2022, Cuma 19:00
Kanberoğlu
05 Temmuz 2022, Salı 16:15
Isparta Petrol
30 Haziran 2022, Perşembe 20:00
Isparta Petrol
25 Temmuz 2022, Pazartesi 20:00
Topçam Turizm
01 Temmuz 2022, Cuma 21:30
Özlem Cizre Nuh
27 Haziran 2022, Pazartesi 20:15
Özlem Cizre Nuh
04 Temmuz 2022, Pazartesi 20:15
Güney Akdeniz
05 Temmuz 2022, Salı 19:45
Has Turizm A.Ş.
27 Haziran 2022, Pazartesi 11:20
Hatay Gökbey Seyahat
27 Haziran 2022, Pazartesi 15:30

İskenderun Yalova otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde İskenderun Yalova otobüs bileti tek yön en ucuz: 600 TL.

Ortalamanın altında İskenderun Yalova otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 12 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

İskenderun Yalova arasındaki en kısa otobüs seferi 15 saat 20 dakika sürmektedir.

İskenderun şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : İskenderun, Denizciler (İskenderun, Hatay), Arsuz (İskenderun, Hatay) ve Pac (İskenderun, Hatay).

Yalova şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Yalova, Termal, Çiftlikköy, Çınarcık, Armutlu, Altınova (Yalova) ve Topçular (Çiftlikköy, Yalova).

Şehir Merkezinden İskenderun Otogarına Ulaşım

İlçe merkezinden İskenderun Otogarı’na ulaşım çok kolaydır. 1 km mesafedeki İskenderun Otogarı’na yürüyerek veya dolmuş ve taksi kullanarak kısa sürede ulaşabilirsin. İskenderun civarındaki ilçelerden İskenderun Otogarı’na toplu taşıma ve taksi ile ulaşım seçeneği bulunmaktadır. 

Yalova Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Yalova’ya otobüs ile seyahat etmek için Yalova Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne düzenlenen otobüs seferlerini turna.com’da karşılaştırabilir; Yalova otobüs bileti satın alabilirsin. Yalova Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden Yalova şehir merkezine yürüyerek veya minibüs ile kolayca ulaşabilirsin. Yalova’nın Çınarcık, Altınova, Termal, Armutlu, Çiftlikköy ilçelerine gitmek için; otobüs firmalarının servisleri, otobüs, minibüs ve taksi seçeneklerini kullanabilirsin.

İskenderun Yalova otobüs bileti ile ilgili sorular

  • İskenderun Yalova arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 15 saat 20 dakika sürmektedir.
  • İskenderun Yalova arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    İskenderun ve Yalova arasında 4 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Hatay CSR Turizm, Has Turizm A.Ş., Metro Turizm ve Has Turizm.
  • İskenderun şehrinden Yalova şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Salı en ucuz gün iken Çarşamba en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.