Gemlik Bursa Otobüs Bileti Turna.com'da

Gemlik Bursa Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
80,00 TL
En Ucuz Ay
Temmuz
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
30 dk

Gemlik Bursa Otobüs Bileti (Tek Yön)

Gemlik Bursa otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

As Adana Seyahat
Gemlik - Bursa
21 Haziran 2024, Cuma 09:00
As Adana Seyahat
Gemlik - Bursa
22 Haziran 2024, Cumartesi 09:00
As Adana Seyahat
Gemlik - Bursa
25 Haziran 2024, Salı 09:00
As Adana Seyahat
Gemlik - Bursa
26 Haziran 2024, Çarşamba 09:00
As Adana Seyahat
Gemlik - Bursa
02 Temmuz 2024, Salı 09:00
As Adana Seyahat
Gemlik - Bursa
03 Temmuz 2024, Çarşamba 09:00
As Adana Seyahat
Gemlik - Bursa
04 Temmuz 2024, Perşembe 09:00
As Adana Seyahat
Gemlik - Bursa
05 Temmuz 2024, Cuma 09:00
As Adana Seyahat
Gemlik - Bursa
06 Temmuz 2024, Cumartesi 09:00
Vangölü Turizm
Gemlik - Bursa
27 Haziran 2024, Perşembe 10:20

Bursa Varışlı Otobüs Biletleri

Bursa otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Özlem Ardahan
25 Haziran 2024, Salı 09:30
Adıyaman Anka Turizm
07 Ağustos 2024, Çarşamba 18:30
Ali Osman Ulusoy
27 Haziran 2024, Perşembe 12:30
Ak Turizm
28 Haziran 2024, Cuma 12:00
Pamukkale Turizm
27 Temmuz 2024, Cumartesi 00:05
İstanbul Konfor
25 Haziran 2024, Salı 00:30
Isparta Petrol
22 Temmuz 2024, Pazartesi 01:15
As Adana Seyahat
26 Haziran 2024, Çarşamba 09:45
Düzce Güven Seyahat
11 Temmuz 2024, Perşembe 00:15
Süha Turizm
26 Haziran 2024, Çarşamba 20:30
Kütahyalılar Turizm
26 Haziran 2024, Çarşamba 14:00
Yeni As Bayburt
26 Haziran 2024, Çarşamba 05:30

Gemlik Kalkışlı Otobüs Biletleri

Gemlik şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

As Adana Seyahat
29 Haziran 2024, Cumartesi 17:29
Lüks Yalova Seyahat
25 Haziran 2024, Salı 05:15
İstanbul Konfor
04 Temmuz 2024, Perşembe 02:50
As Adana Seyahat
25 Haziran 2024, Salı 09:00
Ali Osman Ulusoy
29 Haziran 2024, Cumartesi 02:30
Ali Osman Ulusoy
27 Haziran 2024, Perşembe 17:15
İstanbul Konfor
04 Temmuz 2024, Perşembe 02:50
Öz Diyarbakır
26 Haziran 2024, Çarşamba 14:15

Gemlik Bursa otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Gemlik Bursa otobüs bileti tek yön en ucuz: 80 TL.

Ortalamanın altında Gemlik Bursa otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 6 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Gemlik Bursa akşam otobüs seferleri sabah seferlerine göre %33 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Gemlik Bursa arasındaki en kısa otobüs seferi 30 dakika sürmektedir.

Gemlik şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Kumla (Gemlik, Bursa) ve Gemlik.

Bursa şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Boyalıca (İznik, Bursa), Yıldırım, Yenişehir (Bursa), Osmangazi, Orhangazi, Orhaneli, Nilüfer, Mustafakemalpaşa, Mudanya, Küçükbalıklı (Osmangazi, Bursa), Yürücekler (Orhaneli, Bursa), Keles, Karacabey, İznik, Harmancık, Gürsu, Emek (Osmangazi, Bursa), Büyükorhan, Bursa, Kestel, Yenikaraağaç (Karacabey, Bursa), Karacabey Uluabat Yolayrımı (Karacabey, Bursa), Kaynarca (İznik, Bursa), Gölbaşı (Kestel, Bursa), Millet Mahallesi (Yıldırım, Bursa), Eski Fakülte (Yıldırım, Bursa), Geçit (Osmangazi, Bursa), Duaçınarı (Yıldırım, Bursa) ve Vatan (Yıldırım, Bursa).

Şehir Merkezinden Gemlik Otogarına Ulaşım

Gemlik ilçe merkezinden ve Bursa şehir merkezinden Gemlik Otogarı’na gitmek için için belediye otobüsü, minibüs ve taksi seçenekleri mevcuttur. Gemlik Merkez’e çok yakın bir mesafede olan Gemlik Otogarı’na 7/24 kolayca ulaşım sağlamak mümkün.

Gemlik ilçe merkezinden, Bursa şehir merkezinden ve Bursa’nın Kestel, Nilüfer, Osmangazi, Gürsu, Yıldırım, Mustafakemalpaşa, Orhangazi gibi birçok ilçesinden Gemlik Otogarı’na belediye otobüsleriyle direkt ve Gemlik ilçe merkezinden aktarmalı olarak ulaşabilirsin. Haftanın her günü çalışan ve sık aralıklarla merkezdeki duraklardan kalkan 113, 116 ve 118 numaralı belediye otobüsleriyle Gemlik Otogarı’na hızlı ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirsin. Bursa Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden Gemlik Otogarı’na gitmek için 17 ve 101 numaralı otobüslere binebilirsin. Belediye otobüsüne binmek için Gemlik ilçe merkezinde yer alan kart satış noktalarından Bursa Kart satın alabilirsin. 

Bursa içi ulaşımda sıkça tercih edilen minibüsler ile Bursa’nın birçok noktasından Gemlik Otogarı’na hızlı bir şekilde ulaşmak mümkün. Cumhuriyet Mahallesi, Kayhan Mahallesi ve İstiklal Caddesi gibi birçok merkezi noktadan geçen minibüsler ile Gemlik Otogarı’na rahatlıkla ulaşabilirsin. 

İlçe merkezinden Gemlik Otogarı’na ulaşmanın en hızlı ve konforlu yolu, taksi yolculuğudur. Gemlik ilçe merkezindeki taksi duraklarından bulunduğun yere taksi çağırarak Gemlik Otogarı’na 7/24 hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşım sağlayabilirsin. Gemlik Merkez’deki taksi duraklarının adres ve telefon numarası bilgilerine web’den ulaşabilirsin.

Bursa Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Bursa’nın Osmangazi ilçesinde hizmet veren Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden şehir merkezine ulaşmak için birçok ulaşım seçeneği bulunuyor. Bursa Otogarı’ndan 10 kilometre uzaklıktaki şehir merkezine otobüs firmalarının ücretsiz şehir içi servisleri, belediye otobüsleri, minibüs ve ticari taksi alternatifleriyle 20-30 dakikada ulaşmak mümkün. 

Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde faaliyet gösteren birçok otobüs firması, yolcularını Bursa şehir merkezindeki birçok noktaya ücretsiz şehir içi servisleri ile taşıyor. Bursa’ya seyahat edeceğin otobüs firmasının şehir merkezine servisi olup olmadığını ilgili firmadan öğrenebilirsin.

Bursa Otogarı’ndan şehir merkezine ve Bursa’nın birçok ilçesine, 24 saat boyunca hizmet veren belediye otobüsleri ile kolayca ulaşım sağlanıyor. Belediye otobüsleriyle Nilüfer, Yıldırım, Uludağ Üniversitesi, Kestel, Ovaakça, Gürsu, Beşevler, Çekirge, Emek, Bademli Kavşağı, Teleferik gibi birçok bölgeye otobüs seferi mevcut. F/1 Terminal - Mudanya Feribot İskelesi, 17/C Terminal - 3. Cadde, A27 Terminal - Alaşarköy, 38/B Terminal - Beşevler, 38/H Terminal - Kent Meydanı, 91 Terminal - Yeni Mahalle, 93 Terminal - Uludağ Üniversitesi, 94 Terminal - Yıldırım Beyazıt Caddesi, 95 Terminal - Pazaryeri, 96 Terminal - Acemler, 97 Terminal - Emek, 98 Terminal - Siteler, 99 Terminal - Siteler hatlarıyla istediğin bölgeye kolayca ulaşım sağlayabilirsin. Otobüse binmek için satış noktalarından BursaKart veya tek kullanımlık bilet satın alabilirsin.

Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden kalkan minibüsler ve dolmuşlar ile Bursa şehir merkezine ve çevredeki ilçelere rahatlıkla ulaşabilirsin. Şehir içi minibüsleri otogar ve kent meydanı arasında haftanın her günü gece 00.00’a kadar çalışıyor. 

Şehir merkezine gitmek için toplu taşıma kullanmayı tercih etmeyenler, otogardan taksiye binerek şehir merkezine kolayca ve konforlu bir şekilde ulaşabilir. Diğer ulaşım alternatiflerine göre pahalı olan taksi yolculuğu, şehir merkezine gidecek 3-4 kişi olması durumunda avantajlı hale gelebilir.

Gemlik Bursa otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Gemlik Bursa arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 30 dakika sürmektedir.
  • Gemlik Bursa arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Gemlik ve Bursa arasında 26 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Isparta Petrol, As Adana Seyahat, Sivas Huzur Turizm, Lüks Erova Turizm ve Malatya Zafer Turizm.
  • Gemlik şehrinden Bursa şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Pazar en ucuz gün iken Perşembe en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: