Turna.com

Üniversiteliler 25 TL Değerinde Turna Puan Kazanıyor!

Üye ol, indirimli uçmaya hemen başla.

Hey Üniversiteli! Özgürce ve ucuza seyahat etmek için sana özel hazırladığımız hoş geldin hediyesini kaçırma!

Üniversite e-mail adresinle turna.com'a üye ol, 25 TL değerinde 25 Turna Puan hesabına yüklensin. Turna Puanlarını dilediğin yöne, uçak bileti veya otobüs bileti satın alırken kullanabilirsin.

Kampanya Koşulları

Yapman gereken çok basit; edu.tr uzantılı e-posta adresinle Turna.com’a üye olmak.

Ardından yurt içi - yurt dışı istediğin yöne, uçak ve otobüs biletlerinde; istediğin zaman kullanabileceğin 25 TL değerinde 25 Turna Puan üyelik hesabına "24 saat içinde" yüklensin.

*Turna Puan nasıl biriktirilir? İlk uçuşundan sonra, mobil uygulama üzerinden satın aldığın her uçak biletinden Turna Puan kazanır, bu puanları hesabında biriktirirsin. Daha sonra bu puanları uçak bileti ve otobüs bileti satın alırken dilediğin gibi kullanabilirsin. Otobüs biletleri Turna Puan kazandırmaz.

*Turna Puan’ları biriktirmenin başka yolları da var: Turna.com'a arkadaşlarını davet et, puanları topla! Senin davetiyenle üye olan her arkadaşından da Turna Puan kazanırsın. Sen uçmasan bile onların her uçuşundan sana puanlar yüklemeye devam eder. Hem onların Turna Puan’ı olur, hem senin. Üstelik istediğin kadar arkadaşını çağırabilirsin.

*Ucuza bilet almak için birkaç yol daha ister misin? Yıl sonu yaklaşıyor, kredi kartında ya da banka kartında biriken puan varsa, aman dikkat! Yıl sonu geldiğinde hepsi silinebilir. Ama bu puanları Turna.com hesabına aktarırsan en az 2 yıl silinmez. Sen de istediğin yere bu puanları da kullanabilirsin. Kredi kartı puanlarını Turna Puan’a çevirirken, puanlar değerini de kaybetmez.

*Madem buraya kadar okudun, demek ki puanlar senin için önemli. O zaman Turna Puan’ların artarken, hava yolu firmasında olan hesaplarının pek çoğunda da aynı uçak biletinin puanını tanımlayabileceğini de hatırlatalım!

Avantajdan yararlanmak için son gün 31 Ekim 2020

İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.