Üniversiteliler 25 TL Değerinde Turna Puan Kazanıyor!

Üye ol, indirimli uçmaya hemen başla.

Üniversitelilere 25 TL Turna Puan!

Sizin için her fırsatta ucuza uçmanın yollarını sunan Turna.com, Üniversitelilere özel kampanyasını tekrarlıyor!

Geçen yıl üniversite öğrencilerinden çok ilgi gören kampanya, üniversitelerin açılmasıyla beraber yine öğrencilerimizin hizmetinde. Madem artık üniversiteye başlama zamanı geldi; sen de üniversiteliysen bu kampanyaya katılma zamanın da geldi demektir.

Kampanyaya katılmak için ne yapmam gerekiyor?

Çok basit; edu.tr uzantılı e-posta adresinde Turna.com’a üye oluyorsun.

Ardından yurt içi - yurt dışı istediğin yöne, istediğin zaman kullanabileceğin 25 TL indirim üyelik hesabına Turna Puan olarak "24 saat içinde" yükleniyor.

*Turna Puan’ları bitirmek o kadar kolay mı? İlk uçuşundan sonra, her uçuşunda da uçak biletinin belli miktarı kadar Turna Puan her seferinde hesabında birikmeye başlıyor.

*Ama Turna Puan’ları biriktirmek için biz daha çok yol aradık: O yollardan biri de arkadaşlarını davet etmen. Senin davetiyenle üye olan her arkadaşından da Turna Puan kazanırsın. Sen uçmasan bile onların her uçuşundan da sana puanlar yüklemeye devam eder. Hem onların Turna Puan’ı olur, hem senin. Üstelik istediğin kadar arkadaşını çağırabilirsin.

*Bedevaya uçmak için birkaç yol daha ister misin? Yıl sonu yaklaşıyor, kredi kartında ya da banka kartında biriken puan varsa, aman dikkat! Yıl sonu geldiğinde hepsi silinebilir. Ama bu puanları Turna.com hesabına aktarırsan en az 2 yıl silinmez. Sen de istediğin yere bu puanları da kullanabilirsin. Kredi kartı puanlarını Turna Puan’a çevirirken, puanlar değerini de kaybetmez.

*Madem buraya kadar okudun, demek ki puanlar senin için önemli. O zaman Turna Puan’ların artarken, havayolu firmasında olan hesaplarının pek çoğunda da aynı uçak biletinin puanını tanımlayabileceğini de hatırlatalım!

Avantajdan yararlanmak için son gün 15 Ekim 2018.

Turna.com’la Uçtukça Kazan, Bedava Uç!

 
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.