Turan Kart ile Türk Devletleri’ni %10 nakit iade fırsatı ile keşfet!

 
Türk Devletleri uçak biletini Turan Kart ile turna.com'dan alanlara bilet tutarının %10’u nakit iade.
Turan Kart veya Turan Sanal Kart ile Azerbaycan, KKTC, Özbekistan, Kazakistan, Kırgızistan ve Türkmenistan uçak bileti harcamalarına %10 nakit iade kazanma fırsatını kaçırma!
 
Kampanya Koşulları: 
Turan Kart veya Turan Sanal Kart ile Turna.com’dan alacağınız Azerbaycan, KKTC, Özbekistan, Kazakistan, Kırgızistan ve Türkmenistan uçak biletlerinde %10 nakit iade kazanabilirsiniz.
Bir kullanıcı 1 ayda en fazla 400 TL nakit iade kazanabilir.
Kampanya sadece Türkiye kalkışlı ve varış noktası Azerbaycan, Özbekistan, Kazakistan, Kırgızistan, KKTC veya Türkmenistan olan uçuşlarda geçerlidir.
Kampanyadan yararlanabilmek için bu sayfanın üst bölümünde yer alan arama çubuğundan uçuş arayarak biletlemenizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
Kampanyadan yararlanabilmek için biletlemeniz gerçekleştikten sonra [email protected] mail adresine kendi adınıza aldığınız uçak biletinizin görselini iletmeniz yeterli olacaktır.
%10 iade tutarı 24 saat içerisinde hesabınıza geçecektir.
Kampanya 31.07.2024 tarihine kadar geçerlidir.
Turna.com ve Turan kampanyayı durdurma, sona erdirme, kampanya kapsamını ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Turan Kart'ınız yoksa hemen TURAN uygulamasını indirerek hesap açabilirsiniz.
 
Özbekistan
Zengin tarihi ve kültürel zenginlikleriyle ön plana çıkan bir Türk devletidir. Taşkent, Semerkant, Buhara, Çimkent görülmesi gereken birçok güzelliğe sahiptir. Özbekistan’da gezilecek yerleri şöyle sıralayabiliriz: Bağımsızlık Meydanı - Taşkent, Registan Meydanı - Semerkant, Kalyan Minare - Buhara, Ichan Kala - Hava, Aksaray Sarayı - Şahrisabz
 
KKTC
Doğal ve tarihi birçok zenginliğe sahip Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde Girne, Lefkoşa ve Gazimağusa, en iyi keşif noktalarıdır. KKTC’de mutlaka görülmesi gereken yerleri şöyle sıralayabiliriz: Bellapais Manastırı, Girne Kalesi, Salamis Antik Kenti, Othello Kalesi, Karpaz Yarımadası
 
Türkmenistan 
Kültürü, tarihi ve doğal güzellikleriyle dikkat çeken Türkmenistan’da gezilecek yerler: Türkmenbaşı Ruhiyet Katedrali Camii - Aşkabat, Darvaza Gaz Krateri - Karakum Çölü, Merv Antik Kenti, Konye - Urgenç, Nisa Antik Kenti, Yangykala Kanyonu.
 
Azerbaycan
Azerbaycan, zengin kültürü ve tarihi ile seyahat planlarınıza eklemeniz gereken ülkelerden biri. Azerbaycan’da gezilecek yerler: İçerişehir - Bakü, Bakü Bulvarı, Gobustan Milli Parkı, Şeki Han Sarayı, Kervansaray - Şeki, Quba Camii - Quba, Xınalıq Köyü - Quba, Nohur Gölü - Gavala, Tufandağ - Gavala, Lankaran Kalesi - Lankaran, Nizami Gencevi Türbesi - Ganja
 
Kırgızistan 
Orta Asya’nın kalbinde yer alan Kırgızistan’ın doğal ve tarihi güzelliklerini keşfetmek için gezilecek yerler: Issık Gölü, Ala Arça Milli Parkı, Son Göl, Ala - Too Meydanı  - Bişkek, Panfilov Parkı - Bişkek, Tash Rabat, Burana Kalesi
 
Kazakistan
Doğal ve tarihi güzellikleriyle ve modern şehir yapısıyla Orta Asya’nın en güzel ülkelerinden biri olan Kazakistan’da gezilecek yerler: Baiterek Kulesi - Astana, Hazret Sultan Camii - Astana, Astana Opera Binası, Kok-Tobe Tepesi - Almatı, Zenkov Katedrali - Almatı, Türkistan - Çimkent, Aksu - Zhabagly Doğal Koruma Alanı - Çimkent.
loader
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: