Pegasus Hava Yolları

Pegasus'tan Cezasız Değişiklik Hakkı

Tüm Yurt İçi ve Yurt Dışı Uçuşlarda Cezasız Değişiklik Hakkı

Seyahat planını yaparken için rahat olsun! 31 Temmuz'a kadar alacağın tüm yurt içi ve yurt dışı Pegasus biletlerinde cezasız değişiklik hakkı avantajını kaçırma!

Planların değişir diye endişe etme! Turna.com'dan alacağın Pegasus yurt içi ve yurt dışı uçak biletlerinde cezasız değişiklik hakkından faydalanabilirsin. Uçuş değişikliği yapmak istediğinde ceza ücreti ödemeden, sadece eski biletinle yeni biletin arasındaki toplam ücret farkını ödeyerek uçak biletini rahatlıkla değiştirebilirsin veya cezasız olarak açığa alabilirsin.

Esnek seyahat avantajı sağlayan Pegasus uçak biletlerini, turna.com'dan 31 Temmuz'a kadar satın al, seyahatini güvence altına al!


Biletleme Dönemi: 27 Ağustos 2020 – 31 Temmuz 2021
Seyahat Dönemi: 27 Ağustos 2020 – 30 Ekim 2021

 

Kural ve koşullar

* Kampanya, tüm yurt içi ve yurt dışı uçuşları için, 27 Ağustos 2020 00:01 ile 31 Temmuz 2021 23:59 arasındaki biletlemelerde geçerlidir.

* Tüm yurt içi ve yurt dışı bilet sınıflarında cezasız değişiklik ya da açığa alma hakkı bulunmaktadır.

* Taşıma Ücreti (a) Baz Ücret, (b) Yakıt Harcı, (c) Havalimanı Vergisi, (d) Check-in Bedeli ve (e) Hizmet Bedelinden oluşmaktadır. Bu kapsamda, değişiklik yapılan uçuşun Taşıma Ücretindeki kalemler ile ilk uçuşun Taşıma Ücretindeki kalemler arasındaki her bir ücret farkı tahsil edilir.  

* Değişiklik yapılan uçuşun toplam Taşıma Ücretinin ilk uçuştakinden düşük olması durumunda iade yapılmaz.

* Yalnızca tarifeli Pegasus seferleri için geçerlidir.

* Değişiklikler uçuştan en az 2 saat önce yapılmalıdır.

* Kampanya sadece bilet tarihi değişikliği ve açığa alma işlemi içindir. Uçuş iptalini ya da isim değişikliğini kapsamaz.

* Cezasız değişiklik hakkı haricinde başka bir kampanyadan faydalanılarak alınan biletlerde cezasız değişiklik kampanyasından yararlanılamaz. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

* Değişiklik, uçuşta müsaitlik durumuna göre mümkündür.

* Pegasus çağrı merkezi üzerinden yapılacak bilet değişiklikleri için hizmet bedeli tahsil edilmektedir.

* 31 Temmuz 2021 23:59 tarihine kadar yapılacak tüm değişikliklerde yalnızca iki bilet arasındaki ücret farkını ödeyerek (Değişiklik yapılan uçuşun Taşıma Ücretindeki kalemler ile ilk uçuşun Taşıma Ücretindeki kalemler arasındaki her bir ücret farkı tahsil edilir.) biletinizi değiştirebilir ya da cezasız açığa alabilirsiniz.

* 31 Temmuz 2021 23:59’tan sonra, yolcuların yalnızca bir defa ücretsiz değişiklik ve açığa alma hakkı mevcut olup, 2. ve daha sonraki değişikliklerde ve açığa alma işlemlerinde Pegasus’un belirlediği işlem bedelleri uygulanacaktır.

* Taksitlendirme bedeli ya da banka/kredi kartı komisyon bedeli ödenerek alınan biletlerin değişikliğinde, bu tutarlar ceza bedeli olarak yansıtılır.

* Burada belirtilmeyen konularda Pegasus’un genel kuralları geçerlidir.

* Pegasus ve Turna.com kampanya süresince kurallarda tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları, kampanyadan önce gerçekleştirilmiş biletlemeler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz. Böyle bir durumda kazanılmış hak iddiasında bulunulamaz.

İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı: