Dalyan Caretta Run'a Özel %20 İndirim

Sana özel indirim kuponu kodunu girerek anında indirimli fiyatlardan yararlanabilirsin.

Dalyan Caretta Run katılımcıları Turna.com'dan alacakları uçak biletlerinde % 20 indirim kazanıyor!

İndirim kuponundan nasıl yararlanabilirim?

 • Kampanya 25.10.2018 - 01.11.2018 tarihleri arasında Dalyan Caretta Run etkinliğinin organizatörü tarafından katılımcılarına dağıtılacak kampanya kodları ile Turna.com'dan alınacak olan tek yön gidiş, tek yön dönüş ya da gidiş-dönüş uçak biletleri için geçerlidir.
 • Kupon kodları, Türkiye’nin herhangi bir havalimanından Dalaman Havalimanı veya Bodrum Havalimanı’na gidiş; ve bu iki havalimanından Türkiye’nin herhangi bir havalimanına dönüş uçak biletleri için geçerlidir. Bu iki havalimanına iniş 25.10.2018 - 28.10.2018 tarihleri arasında; bu iki havalimanından kalkış 28.10.2018 - 01.11.2018 tarihleri arasında olmalıdır.
 • Kampanyadan faydalanabilmek için Dalyan Caretta Run etkinliğine kayıt olunarak fırsat kodu alınabilir. Fırsat kodu, Turna.com üzerindeki https://www.turna.com/kampanyalar/caretta-run sayfasında özel tanımlanmış alana girilerek kampanyadan yararlanılır.
 • Kampanya dahilinde Dalyan Caretta Run katılımcılarına Turna.com'dan alınacak uçak biletlerinde %20 indirim sağlanır. Bir kupon ile, gidiş-dönüş uçak biletlerinin hizmet bedeli hariç toplam bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır.
 • Bu indirim kodu, başka bir promosyon veya indirim koduyla birleştirilemez.
 • Bir kod, Turna.com'da sadece bir satın alma işleminde kullanılabilir. Şifreler tek kullanımlıktır. Alıcı, şifre kullandığı alışverişinde iptal veya iade yaptığı durumlarda indirim tutarı hesabına tekrar yüklenmez.
 • Bir kupon ile uygulanacak indirim tutarı çift yön için 200 TL'den, tek yön için 100 TL'den fazla olamaz. 
 • İndirim kuponuyla satın alınan biletlerin iptal edilmesi istendiğinde, hava yolu şirketinin verdiği iade tutarı, indirim tutarından az veya eşit ise müşteriye iade yapılmayacaktır.
 • Alınan biletlerde değişiklik yapılması istendiğinde, ikinci bir indirim uygulanmayacak, hava yolu şirketinin değişiklik ücreti ve değişiklik hizmet bedeli müşteriden tahsil edilecektir.
 • Kampanya, 1300 adet indirim kuponu için geçerlidir.
 • Turna.com kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

Dalyan Caretta Run nedir?

Türkiye’nin en güzel tabiat alanlarından birine sahip olan Dalyan, doğa ve spor tutkunları için harikulade güzellikler sunan bir alan. 2017’de düzenlenmeye başlanan Dalyan Caretta Run koşu etkinliği 2018’de de yüzlerce doğa ve sporseveri Dalyan’a bekliyor. 3 farklı koşu parkuru sunan maratonun programında koşunun dışında ayrıca İztuzu Plajı'nda Sabah Yogası gibi etkinlikler de yer alıyor. Bölgeye en yakın ulaşım hava yoluyla Dalaman Havalimanı’ndan mümkün, diğer bir alternatif de Bodrum Havalimanı. Organizasyonun programında buradan ulaşabilirsiniz: https://dalyancarettarun.com/program/

İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.