The Bicester Collection’ın Avrupa’daki alışveriş köylerini %10 indirimle keşfet!

Dünyanın en iyi tasarımcıları, dünyanın en iyi fiyatları ile The Bicester Collection’da buluşuyor.

The Bicester Collection’ın Brüksel, Londra, Dublin, Milano, Münih, Frankfurt, Madrid ve Barselona’daki açık hava alışveriş köylerini keşfederken, favori tasarımcılarının markalarından indirimli alışveriş yapmanın keyfini yaşa.

The Bicester Collection’ın turna.com'a özel %10 indirim fırsatından faydalanmak için; bu linke tıkla, gideceğin alışveriş köyünün linkini seçerek VIP Pass indir ve QR kodunu e-cüzdanına ekle. İndirimi kullanmak için Qr kodunu ziyaretin sırasında katılımcı butik ve restoranlarda göstermen yeterli.


The Bicester Collection Hakkında:

The Bicester Collection’ın Avrupa ve Çin'de 11 benzersiz açık hava alışveriş köyü bulunuyor. Balmain, Manolo Blahnik, Mulberry gibi dünyaca ünlü markaları başta olmak üzere 1.300'den fazla butikte yıl boyunca %70’e varan indirimler sunuluyor.

The Bicester Collection'ın Avrupa Şubeleri:

La Vallée Village, Paris

Disneyland Paris®'e sadece beş dakikalık mesafede bulunan La Vallée Village, lüks moda ve yaşam tarzı markalarının yer aldığı 110'dan fazla butiğe ev sahipliği yapıyor. Yıl boyunca özel indirimlerin yapıldığı La Vallée Village, Paris’in büyüleyici atmosferinde benzersiz bir alışveriş deneyimi sunuyor. La Vallée Village’da alışveriş yapmanın yanı sıra lezzetli Fransız mutfağının ve uluslararası mutfakların gurme lezzetlerini tadabilirsiniz.

Maasmechelen Village, Brüksel

Antwerp ve Brüksel'den bir saat uzaklıkta olan Maasmechelen Village, dünya çapında ünlü lüks moda ve yaşam tarzı markalarına ait 100'den fazla tasarım butiğine ev sahipliği yapıyor. Maasmechelen Village’ın seçkin butiklerinden özel indirimlerle alışveriş yapabilir, Belçika mutfağının eşsiz lezzetlerini deneyimleyebilirsin.

Bicester Village, Londra

Londra'ya sadece bir saat uzaklıktaki Oxfordshire kırsalında yer alan Bicester Village, 140'tan fazla butiğe ev sahipliği yapıyor. Lüks moda ve yaşam tarzı markalarının yer aldığı butiklerde yıl boyu muhteşem indirimler görmek mümkün. Bicester Village Beş yıldızlı hizmet kalitesi, İngiliz ve dünya mutfağı lezzetleriyle misafir keyifli bir açık hava alışveriş deneyimi sunuyor.

Kildare Village, Dublin

Dublin'e bir saat uzaklıkta yer alan Kildare Village, dünyaca ünlü lüks markalara ait 120'den fazla butiğe ev sahipliği yapıyor. Butiklerde, önerilen perakende fiyatlarına yıl boyunca %60'a varan indirimler sunuluyor. Kildare Village’ın açık hava bulvarlarında dolaşabilir, ünlü restoranların eşsiz lezzetlerini tadabilirsin. 

Fidenza Village, Milano

Milano'ya sadece bir saat uzaklıkta yer alan Fidenza Village, başta İtalyan olmak üzere dünyanın en ünlü tasarım markalarından oluşan 120'den fazla butiğe sahip, oldukça keyifli bir alışveriş köyü.  Opera bestecisi Giuseppe Verdi'nin opera sahne tasarımlarından esinlenen Fidenza Village’da yıl boyunca %70'e varan muhteşem indirimlerden faydalanalarak ünlü tasarım markalardan alışveriş yapabilir, ünlü restoran ve cafelerde keyifli anlar yaşabilirsiniz. 

Ingolstadt Village, Münih

Münih'e sadece 50 dakika uzaklıktaki Bavyera'da yer alan Ingolstadt Village, lüks tasarım markalarına ait 110'dan fazla butiğe ev sahipliği yapıyor. Ingolstadt Village, butiklerinde yıl boyunca %60’a varan indirimler sunuyor. Açık hava alışveriş köyünün keyifli atmosferinde sevdiğiniz tasarımları indirimle satın alabilir, restoran ve kafelerinde lezzetli molalar verebilirsiniz. 

Wertheim Village, Frankfurt

Frankfurt'a sadece 50 dakika uzaklıkta yer alan ve Tauber Vadisi'nin şarap yetiştirme bölgesinde yer alan Wertheim Village, Alman markaları başta olmak üzere dünya çapınd 110'dan fazla butiği bünyesinde barındırıyor. Yıl boyunca %60’a varan indirimlerin sunulduğu Wertheim Village, alışveriş ve yeme - içme için benzersiz bir hizmet sunuyor.

Las Rozas Village, Madrid

Madrid'e 30 dakika uzaklıkta, Sierra Norte dağlarının büyüleyici manzarasına sahip Las Rozas Village, dünya çapında 100'den fazla butiğe ev sahipliği yapıyor. Las Rozas Village’ın eşsiz atmosferinde sevdiğin markaların ürünlerini %60’a varan indirimlerle alabilir, İspanya ve dünya mutfağının eşsiz lezzetlerini restoranlarında deneyimleyebilirsin.

La Roca Village, Barselona

Barselona'ya 40 dakika uzaklıkta yer alan La Roca Village, İspanyol ve dünya markalarının yer aldığı 140'tan fazla butiğe ev sahipliği yapmaktadır. Lüks moda ve yaşam tarzı markalarında hepsi yıl boyunca %60'a varan indirimlerin sunulduğu La Roca Village, geleneksel bir Katalan kasabasınıdan ilham alınarak tasarlanmış açık hava alanları, seçkin restoran ve kafeleriyle ziyaretçilerine muhteşem bir alışveriş deneyimi sunuyor. 

loader
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: