AEGEAN Airlines'ın tüm uçuşlarında %40'a varan indirim fırsatı!

Yunanistan, Avrupa ve Orta Doğu'daki birbirinden eşsiz şehirleri Aegean Airlines'ın %40'a varan indirimleriyle keşfet! 11 Temmuz 2024 tarihinde sona erecek kampanyalı fiyatları kaçırmamak için hemen rezervasyonunu yap!


Bilet satış Tarihi: 9 Temmuz 2024 - 11 Temmuz 2024

Seyahat tarihi: 1 Eylül 2024 - 30 Kasım 2024


Kampanya Koşulları:

• Kampanya, Aegean Airlines’ın herhangi bir Yunan veya uluslararası varış noktasına direkt ve aktarmalı, tek yön ve gidiş - dönüş tüm uçuşlarında geçerlidir. 
• Kampanya, 9 Temmuz 2024 - 11 Temmuz 2024 tarihleri arasında satın alınan ve seyahat tarihi 1 Eylül 2024 - 30 Kasım 2024 tarihleri arasında olan uçak biletlerinde geçerlidir. 
• Ortak uçuşlar hariçtir.
• Kampanya kapsamında sunulan %40'a varan indirimler, uçuşlara otomatik olarak yansıtılmıştır. Bilet satın alma adımında herhangi bir indirim kodu girmeye gerek yoktur.
• İndirim, bilet ücretine, yakıt ek ücretlerine uygulanır ve havalimanı vergilerini içermez. ComfortFlex sınıfı için %40 indirim uygulanır. Flex ve Family sınıfı için %35 indirim uygulanır. Light sınıfı için %30 indirim uygulanır. 
• Bilet değişiklikleri, ücret kategorisine bağlıdır. Bilet iptali durumunda ücret kategorisine bağlı olarak iade politikası uygulanır. 
• Başka kampanyalarla birleştirilemez.
• Aegean Airlines, kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı sona erdirme hakkına sahiptir. 

Aegean Airlines Hakkında

Yunanistan’ın ilk özel hava yolu şirketi olarak 1987 yılında kurulan Aegean Airlines, 1999 yılından itibaren Atina merkezli olarak iç ve dış hat tarifeli seferleriyle hizmete başlamıştır. Yunanistan’ın bayrak taşıyıcı hava yolu şirketi Aegean Airlines, dünya çapında birçok hava yolu firması ile code share uçuşlar da düzenlemektedir. Aegean Airlines’ın filosunda, A319, A320, A321 modelleri olmak üzere toplamda 63 adet uçak bulunmaktadır. Yunanistan’ın 12 havalimanından 31 iç hat destinasyonu olmak üzere; toplam 20 ülkede 160 noktaya tarifeli ve charter uçuşlar gerçekleştirmektedir.

Aegean Airlines, Skytrax tarafından 10. kez art arta Best Regional Airline in Europe ödülü almıştır.
Aegean Airlines, küresel havacılık sektörünün önde gelen şirketlerinden biri olan ve 26 hava yolu firmasının üyeliğinden oluşan dünyanın en büyük havayolu topluluğu Star Alliance üyesidir.

loader
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: