İstanbul - Atina Uçak Biletini Şimdiden İndirimli Satın Al, 2023’te Uç! - turna.com
Aegean Airlines

İstanbul - Atina Uçak Biletini Şimdiden İndirimli Satın Al, 2023’te Uç!

Aegean Airlines ile 1 Ocak - 31 Mayıs tarihleri arasında İstanbul çıkışlı Atina uçuşları, gidiş - dönüş ve vergi dahil sadece 82$.
 
Yunanistan’ın başkenti Atina’yı keşfetmenin tam zamanı! Akropolis, Parthenon, Zeus Tapınağı, Atina Agorası, Rüzgar Kulesi gibi birçok antik zenginliğe sahip şehirde, Plaka, Sintagma Meydanı, Monastiraki Meydanı gibi hareketli meydanlarda ve caddelerde keyifle dolaşabilir; eşsiz Yunan lezzetlerinin de tadına varabilirsin. 
 
İstanbul - Atina uçak biletini şimdiden al, indirimli uçmanın keyfini yaşa! 
 
Kampanya Koşulları:
 
Kampanya, 1 Ocak 2023 - 31 Mayıs 2023 tarihleri arasında satın alınacak tüm İstanbul çıkışlı, gidiş - dönüş Atina uçak biletleri için geçerlidir.
Kampanya, sadece Aegean Airlines uçuşlarında geçerlidir. Code-shore uçuşlarda geçerli değildir. 
Kampanya kapsamında, 1 parça 8kg kabin bagajı fiyata dahildir. 
Kampanya kapsamında belirtilen ücrete alan vergileri dahil, servis hariçtir. 
Kampanya, grup rezervasyonlarında geçerli değildir. 
Aegean Airlines ve turna.com, önceden bildirmeksizin ücret ve kurallarda değişiklik yapma ve kampanyayı sona erdirme hakkını saklı tutar. 
 
Aegean Airlines Hakkında 
 
1987 yılında, Yunanistan’ın ilk özel hava yolu şirketi olarak kurulan Aegean Airlines, 1999 yılında Atina merkezli olarak iç ve dış hat tarifeli seferleriyle hizmete başlamıştır. Yunanistan’ın bayrak taşıyıcı hava yolu şirketi Aegean Airlines, dünya çapında birçok hava yolu firması ile code share uçuşlar da düzenlemektedir. Ana merkezleri Atina’da hizmet veren Atina Uluslararası Havalimanı, Selanik'te hizmet veren Makedonya Uluslararası Havalimanı ve Güney Kıbrıs'ta hizmet veren Larnaka Uluslararası Havalimanı'dır. Filosunda, A319, A320, A321 modelleri olmak üzere toplamda 63 adet uçak bulunmaktadır. Yunanistan’ın 12 havalimanından 31 iç hat destinasyonu olmak üzere; toplam 20 ülkede 160 noktaya tarifeli ve charter uçuşlar gerçekleştirmektedir.
Aegean Airlines, Skytrax tarafından 10. kez art arta Best Regional Airline in Europe ödülü almıştır. 4 Star Covid-19 Airline Safety Rating sertifikasına sahiptir. 
Aegean Airlines, küresel havacılık sektörünün önde gelen şirketlerinden biri olan ve 26 hava yolu firmasının üyeliğinden oluşan dünyanın en büyük havayolu topluluğu Star Alliance üyesidir. 
 
 
 
 
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
x
Sevgili Kullanıcı: